Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, ilköğretim, kemal, merkez, namık, okulu

Namık Kemal İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Namık Kemal İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Namık Kemal İlköğretim Okulu Hakkında - Namık Kemal İlköğretim Okulu Tanıtım - Namık Kemal İlköğretim Okulu Resimleri - Namık Kemal İlköğretim Okulu İletişim

Namık Kemal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz kuruluş aşamasında Ulu Camii yakınındaki Çizmecioğlu Vehbi Efendi'nin evinde az sayıda bir öğrenci ile 1945 yılında eğitim öğretime başlamış ve bir kaç yıl sonra Yeni Cami arkasındaki Hacı Kerimoğlu Medresesine nakil olmuşturBurada tahminen 2 devre eğitim öğretim gördükten sonra Cumhuriyet İlkokulu'nun üçüncü katına incelemeler sonucunda anlaşılmıştır

1329-1331 yılları arasında Ermeni bir vatandaş tarafından yaptırılan ve kilise olarak kullanılan binanın Kurtuluş Savaşı sırasında boşaltılması sonucundaeğitim öğretime burada devam edilmiştirKurtuluş Savaşı yıllarında Askeri Hastane olarak ta kullanılmıştır

1965 yılında yeni bina yapılarak Namık Kemal İlkokulu olarak hizmete başlamıştır Okulumuzda ; laboratuvar, arşiv, müdür, müdür yardımcısı, hizmetli, öğretmenler odası, anasınıfı ve 6 derslik bulunmaktadırOkulumuzda normal öğretim yapılarak sadece 1 kademe vardır II kademeye devam edecek öğrencilerimiz Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'na gitmektedir

Namık Kemal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 272 215 15 56
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://namikkemalilkogretim03mebk12 tr/
Okulun E-Posta Adresi: 439314@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Namık Kemal İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com