Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2010, ilkbahar, koleksiyonu, ole, yaz

Ole 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yaz Romantikleri

Yazın bütün pastel ve kozmetik tonlarının buluştuğu bu koleksiyonda herşey eskitilmiş, yıkanmış, buruşturulmuş, bir o kadar da çiçek deseni, fisto, fırfır, tül ve danteller ile süslenmiş

Şeftali, somon, adaçayı yeşili, krema ve uçuk mavilerin yazın vazgeçilmez beyazları ile yanyana geldiği bu tema tüm hayalleri gerçeğe dönüştürüyor

Vahşi Vahşi Batı

Ucu dantelli kot etekler, yıkamalı ve yıpratılmış mini kot şortlar,

Binbir çeşit ekose gömlek elbiseler, beyaz jean pantolonlar, yelekler ve baskılı tişörtler bir araya gelir de bizi vahşi batıya götürmez mi?

2010 yazının en cool silüetleri yaz çizmeleri ile kombinlenerek, vintage ve yeniyi bir araya getiriyor Jean bluzların yine jean pantolonlarla uydurulduğu bu tema 2010 yazının olmazsa olmazlarından

İnce, tiril tiril uzun hırkalarla çok şık bir kombin hayalimde yaptım bile Hatta bu şekilde baharda şehirde rahatlıkla dolaşabilirim

Altına da yazlık düz çizmeler veya çiçek desenli babetler giyebilirim

Buz mavisi kot ceketler geri döndü!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

Bu jean elbiseler benim şimdiden favorim oldu bile!

İnce, tiril tiril uzun hırkalarla çok şık bir kombin hayalimde yaptım bile Hatta bu şekilde baharda şehirde rahatlıkla dolaşabilirim

Altına da yazlık düz çizmeler veya çiçek desenli babetler giyebilirim

Giy tabi canım , hiç çekinme giy

Alıntı:

Bu eteği çok kişide gördüm gerçekten şu sıralar

Sağol canımm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com