Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çekici, erkeği, kadın, mıdır, yapan

Erkeği Çekici Yapan Kadın Mıdır?

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkeği Çekici Yapan Kadın Mıdır?

İskoçya’nın Aberdeen Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre erkeği kadınların gözünde çekici kılan, kolunda bir başka kadın olması ya da diğer kadınlar tarafından beğenilmesiymiş

Peki bu tez doğru mu?
Doğru
Öyleyse şunu diyebilir miyiz?
Erkeği değerli kılan kadındır! Belki kiminiz bu cevaba “evet”, kiminiz ise “hayır” diyordur
“Hayır” diyenleri anlıyorum
Onlar, erkeği değerli kılan şeyin “para” olduğuna inanırlar

Ben de böyle düşünenlere kısmen hak verdiğim gibi, aynı zamanda da hak vermiyorum Aslında erkeği değerli kılan şey, yanındaki kadının ona kattığı değerdir Değer dediysem, öyle kadının erkeğe desteğinden bahsetmiyorum
O kadının, erkeğin yanındaki duruşundan bahsediyorum
Çünkü erkekler sadece sahip oldukları paranın gücüne inanırlar

Oysa gücün adı; kadındır
Erkek paranın kölesi olur; bir zaman sonra ise kadın, erkeğin efendisi olur
Bu durumun karmaşıklığını erkekler hiçbir zaman anlayamaz
Bu karmaşık düzenin şifre çözücüleri yine erkegin yanindaki kadındır
Onlar, erkeğin parasına yön vermezler
Onlar, paraya sahip olan erkeğe yön verirler
O nedenle kadın, kadını iyi tanır
Kadın, erkeğin tek başına bir şey olmadığını bilir
Kadın, erkekle kendisini mukayese etmez
Çünkü doğa buna izin vermez
Bu olay eşyanın tabiatına aykırıdır
Kadın, o erkeğin yanındaki kadınla kendisini mukayese eder
Çünkü bu doğanın bir kuralıdır
Denk güçlerin savaşıdır
O nedenle kadınlar arasında ki ilişkilerin samimi olmadığına inanırım Her zaman gizliden gizliye bir çekişme vardır

Hatta geçen gün böyle bir olaya şahit oldum Yeni yetmelerin deyimiyle “kanki” olan iki bayan arkadaşın çekişmesini gördüm Bu kadınlar aynı zamanda iş ortağıydılar Dünyanın adil bir yer olmadığı gibi, iki arkadaşın güzellikleri de adil olarak dağıtılmamıştı
Birisi çok güzel Diğeri ise ona göre çirkindi
Çirkin olanı, yakışıklı ve ünlü bir adamla çıkmaya başladı Bu haber güzel olanın kulağına gitti Güzel olan kadının eşe dosta söylediği sözü size aktarıyorum:

“Benim gibi güzel bir kadın dururken, bu çirkin kadında ne buldu bu adam?” Sonra ne mi oldu?
Bırakın kanki olmayı, şimdilerde ortaklıkları bitmek üzere
İki kadın arasındaki bu mücadele kime yaradı dersiniz?
Tabii ki o hödük adama! Adam, o saatten sonra kendisini bir şey sandı Bu da erkeğin egosu işte

Kadınlar tarafından beğenilmenin karşı koyulmaz cazibesi!
O nedenle İskoçlu bilim adamlarına katılıyorum

Bir erkek tek başına hiçtir?
Ama bir kadına sahip olan erkek, diğer bazı kadınların efendisi olur Çünkü o bazı kadınlar böyle istemiştir!

-ALINTI-

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com