Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aldattı, asıl, cezmi, ersöz, hayat

Beni Asıl Hayat Aldattı | Cezmi Ersöz

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beni Asıl Hayat Aldattı | Cezmi Ersöz

Beni Asıl Hayat Aldattı
Cezmi Ersöz
Tekin Yayınevi
Ekim 2009, 200 Sayfa

Gözyaşlarım hırsa getirdi beni Dolabı açtım Bir gömleğini seçtim Önce hasretle kokladım, ardından düğmelerini kopardım tek tek Sonra aldım elime iğne ipliği, koparttığım düğmelerini yeniden diktim İğneyi gömleğine her geçirişimde yanlış insan, her çıkarışımda doğru insan, deyip ağlıyordum Kimbilir belki birazdan, belki daha sonra kapımı çalardın Evimize dönerdin

Bir ayağı kırık atına Hem gidecek neresi vardı ki? Yanlış sevgilinden, yanlış hayatlardan, yanlış arkadaşlıklardan gidecek neresi vardı ki? En sonunda birbirimizi bulmayacak mıydık? Hem öyle güzel kokuyordun ki, öyle amansız Sen yokken seni çok düşledim Yaşadığın bu düş kırıklığı yeter sana O an gördüm seni Bunu sana hiç sormayacağım, ama yeterki, gel

Çal artık kapımızı Yanlış arkadaşların seni çok özledi

Çal artık kapımızı Yanlış sevgilin seni çok özledi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com