Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılığımız, bugün, canım, günü, ilk, sevgilim

Canım Sevgilim Bugün Ayrılığımız İlk Günü

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Canım Sevgilim Bugün Ayrılığımız İlk Günü

Sensizligi yasamak nedir, bilir misin sen? Artik olmadigini ve hic olmayacagini bilmek nedir, bilir misin sen? Zamana meydan okurcasina seni düsünmek ama gözü yasli ama yüregi yaraliNeden yoksun? Neden birakip ta gittin beni? Neden bizim ayrilmamizi istedi ki bu zalim kader? Ve neden sevdigim neden bu ani terkedis?

Hani hep derdin ya ''seni sevdigimi söylemeye kelimeler yetmez'' diye, hakliydin sen hep hakliydin bir tanem Seni ne kadar cok sevdigimi her firsatta söylerdim sana iste yine söylüyorum SENI SEVIYORUM

Ben sana mecburdum bir tanem seninle olmaya gözlerine bakmaya sevgine sahip cikmaya mecburdumBen sana asiktim delicesine hala daha asigim ama simdi kimsesiz cocuklar gibiyim, seni seviyorum dedigimde karsiligini almak istiyorum sendenNeden sevdigim neden cevap vermiyorsun artik bana? Neden sende söylemiyorsun beni sevdiginiGözlerine her batigimda kendimi görürdüm onlardaSöylesene sevdigim ben kendimi nasil görecegim simdi, kimin gözlerinde arayacagim kendimi, sevgiyi? Kim isitacak benim kalbimi, kim sahip cikacak essiz sevgime? Kim tutacak yerini? Buna ben cevap vereyim bir tanem: Kimse, kimse tutamayacak yerini , dolduramayacak hic bir gönül senin yerini

Hani ayrilmayacaktik hic, söz vermistik birbirimize Hani terketmeyecektin beni hic ve aglamayacaktik yalniz gecelerimizdeNe oldu bir tanem , neden tutamadik sözümüzü? Sen beni terkederek sözünü tutmadin bense beni terkedisinden bu yana gecen her gecede agladimAgladim ama bi sor neden agladin diye? Bize agladim askimiza agladim

Sana agladim

Ozan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com