Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
500, benden, buyurun, ikram, ismail, okuyun, uysal, özden, özgür, şair, şiir, şiirler

50 Şair 500 Şiir Buyurun Okuyun İkram Benden Benim Şiirler İsmail Uysal Özden Özgür

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

50 Şair 500 Şiir Buyurun Okuyun İkram Benden Benim Şiirler İsmail Uysal Özden Özgür

DOSTLARIM

Canınız aşağıdaki şairlerden bir şiir okumak isterse sadece google ;

Home kuran şiir insan siz

yazmanız yeterli Bakınız hangi şairler var:

Not benim çalışmalarım kırmızı renkle yazılanlar(İsmail uysal özden özgür)

AKADİR ABDÜRRAHİM KARAKOÇ AHMET HAMDİ TANPINAR AHMET KUTSİ TECER AHMET MUHİP DIRANAS AHMET OKTAY AHMET SELÇUK İLKAN AHMET TELLİ AHMET UYSAL ALİ PÜSKÜLLÜOĞLU ARAGON ARTHUR RIMBAUD AŞIK VEYSEL ŞATIROĞLU ATAOL BEHRAMOĞLU ATATÜRK SLAYT 1 ATTİLA İLHAN AZİZ NESİN BEHÇET NECATİGİL BERTOLD BRECHT BÜLENT ECEVİT CAHİT SITKI TARANCI CAN YÜCEL DADALOĞLU EDGAR ALLEN POE EŞİME ŞİİRLER FARUK NAFİZ ÇAMLIBEL FAZIL HÜSNÜ DAĞLARCA GEZGİN ÇOCUĞUN ŞİİRLERİ GÜLTEN AKIN HNİHAL ATSIZ İBRAHİM SADRİ KADINLARA ŞİİRLER

KARACAOĞLAN KURAN KADIN İÇİN KONUŞTU KURAN KURAN İÇİN KONUŞTU KURAN PEYGAMBERİMİZ (SAS ) İÇİN KONUŞTU

MEHMET BAŞARAN METİN ALTIOK MEVLANA ŞİİRLERİ MURATHAN MUNGAN NAZIM HİKMET RAN NECİP FAZIL KISAKÜREK ORHAN MURAT ARIBURNU ORHAN VELİ KANIK ÖMER HAYYAM PİR SULTAN ABDAL SARIKIZA ŞİİRLER SİYASİ ŞİİRLER SUNAY AKIN ŞEMSİ BELLİ TÜRKAN İLDENİZ UĞUR MUMCU ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN VASFİ MAHİR KOCATÜRK YUNUS EMRE ZİYA OSMAN SABA

__________________________________________________ _______________

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com