Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, eller, gizemli, güzel

Gizemli Eller... (Çok Güzel

Eski 02-01-2008   #1
gülgüzeli

Gizemli Eller... (Çok Güzel

İnsanoğlu gizemlidir ya Eller de bir o kadar gizemli Eller çok şey anlatır Bazen bir el paylaşmaktır Sevgiyi,dostluğu,acıyı,sevinciBİR HAYATI BERABER YAŞAMAKTIR
Bir el tutmaktırVe bir daha hiç bırakmamak

Bir el,çaresizliktirNe yapacağını bilememektir bazenBEKLEMEKTİR bir elÖzlemle,hasretle,Belki de gelmeyeceğini bile bile beklemek

Bir el düşünmektir çoğu zamanYaptıklarını,yapacaklarını,Yapamadıkl arını düşünmekGeçmişin pişmanlığını yaşamaktır

Bir el KEŞKEDİRHayatın en acımasız olduğu zamanlardaDerinden bir of çekmektir

Bir el,karar vermektirHerşeye rağmen yaşamaya,yaşatmayaKarar vermektirher türlü tehlikeyi göze alabilmektir bir elVe bir elHERŞEYE RAĞMEN YAŞAMAKTIR

Cevap : Gizemli Eller... (Çok Güzel

Eski 02-01-2008   #2
itfahmet

Gerçekten çok güzel takdiren şâyan bir paylaşım ellerin anlamı çoktur tabi ki, ve insandaki gizem vücutta saklıdır Bazen gözlerde, bazen dilde, bazen de ellerde Bu gizem sevgi olur, aşk olur, mutluluk, hüzün, olur Yeterki doğru zamanda gerçek duyguları aktarmasını bilsin insan ( dayanamadım birkaç yorum yapamk istedim de:) )
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-01-2008   #3
mate

harika bir konu olmuş gülgüzeli ellerine saglık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #4
gülgüzeli

Alıntı:
itfahmet tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gerçekten çok güzel takdiren şâyan bir paylaşım ellerin anlamı çoktur tabi ki, ve insandaki gizem vücutta saklıdır Bazen gözlerde, bazen dilde, bazen de ellerde Bu gizem sevgi olur, aşk olur, mutluluk, hüzün, olur Yeterki doğru zamanda gerçek duyguları aktarmasını bilsin insan ( dayanamadım birkaç yorum yapamk istedim de:) )

iyiki de dayanamamış yapmışsın arkadaş:) teşekkürler yorumun için çok güzeldi!

mate>>teşekkürler bitanem

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com