Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çağırma, cin

Cin Ve Cin Çağırma

Eski 01-18-2008   #1
Equinox

Cin Ve Cin Çağırma

Nette cin ve cin çağırma konusunda açılmış olan bir yazıyı okudum ve bunu yazmaya ihtiyaç duydum

Ilk olarak cinlerin çağırılabileceği konusunda şunu çok net belirtebilirim cinler çağırılabilir daha doğrusu davet edilebilir ve gelirler Burada önemli olan kimin geldiği ? cinlerde insanlar gibi değişik inançtadırlar ve insanlar gibi iyileri ve kötüleri müslümanları ve kafirleri var

ikincisi Allah tan başka kimse gelecek ile ilgili haber veremez ve özellikle cinler yalan söylemeyi insanları kandırmayı çok severler

Allah insanın gözlerine perde çekmiştir ve farklı boyutlarda yaşarız fakat onların bizim boyutumuza geçmesi mümkündür fakat dediğim gibi gelenin ulvi mi yoksa sufi mi oldugunu bilemezsiniz

Fiziksel zarar veremezler , fakat insan beyni ve iradesini etkileyerek insanlara istemedikleri şeyleri yaptırabilirler
Büyü ve büyücülükte işte cin sahibi olan kişilerin cinleri kişilerin üstüne saldırtmasından doğar , çok az büyücü vardır ki cinlerin yardımı olmadan düşünce gücü ile büyü yapabilsin

Bu insanları cinleri çağırdıktan sonra belirli sureler ve dualar ile onları tehdit etmekte ve eğer istediklerini yapmazsa onları cincilerin tabiri ile yakmak ile tehdit ederler

Bir de hadim sahipleri vardır , bu kişiler genelde dinine çok bağlı kişilerdir , kuranın her suresinin hadimleri vardır , çağırmak için günlerce süren zikir ve dua okumalar aynı zamanda oruç tutulur

Bu konu sayfalarca konuşulur fakat yanlış bilgiler olmasın diye bu konuyu açmak istedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Cin Ve Cin Çağırma

Eski 03-05-2008   #2
cadi_silvia

güzel bilgi tamamen doğru şeyler var emeğine sağlık güzel anlatmışsın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2008   #3
mltm0.0

saol paylaşım için
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com