Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğru, tercih, yapın

Doğru Tercih Yapın...

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doğru Tercih Yapın...

ÖSS, tüm adayların kişisel tarihinde yerini aldı ?ÖSS bitti, artık rahatladık derken adayları bir başka heyecan verici süreç bekliyor
Sırada üniversite ve bölüm tercihleri var4 AĞUSTOS'A KADAR 24 TERCİH BELİRLEMELİSİNİZ

Son derece yorucu bir yılın ardından nihayet üniversite ve bölüm seçiminde karar aşamasına geldiniz Şu anda yapacağınız tercih büyük oranda gelecekteki mesleğinizi de belirleyecek Belki pek çok üniversite adayı genç böyle bir karar için henüz çok erken olduğunu düşünüyor Ancak 4 Ağustosa kadar 24 seçenekten oluşan tercih listenizi öSYMye göndermek durumundasınız İşte bu karar aşamasında iyi niyetli pek çok öneriyle karşılaşacaksınız

Yüzyılın meslekleri neler, hangi sektörde gelecek daha aydınlık vs, derken tercih dönemini adeta hayatınızın sırat köprüsüymüş gibi görebilirsiniz Ancak unutmayınız ki, üniversite tercihi geleceğinizi şekillendirme yolunda attığınız ilk adım olacak Yazının Tamamını Görüntülemek için Buraya Tıklayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com