Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ile, mühendis, temsa, yetiştirecek

Temsa İle Çü Mühendis Yetiştirecek

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Temsa İle Çü Mühendis Yetiştirecek

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) bünyesinde bu yıl ilk öğrencilerini alacak otomotiv mühendisliği bölümünde, üniversite ile Temsa'nın işbirliğini öngören protokol törenle imzalandı
TEMSA Global Sanayi ve Ticaret AŞ üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Buldurgan, Temsa tesislerinde düzenlenen imza törenindeki konuşmasında, çü ile her zaman iş birliği içinde olduklarını ve bu işbirliğini sürekli olarak artırdıklarını söylediçUKUROVA üNİVERSİTESİ BöLüMü İçİN TIKLAYIN
Buldurgan, sektörün en önemli ihtiyacının nitelikli uzman olduğunu belirterek, ''Temsa Global ve çü, 2008-2009 yılında eğitime açılacak bölüm ile sektöre nitelikli mühendisler kazandıracak'' dediYetiştirilen mühendislerin sadece Temsa için değil, tüm sektör için faydalı olacağını belirten Buldurgan, şöyle konuştu:''çü'de bu bölümün açılmasına liderlik ederek alanında öncü kurum kimliğimizi bir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com