Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fizik, kongresi, medikal, ulusal

Xi. Ulusal Medikal Fizik Kongresi,

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Xi. Ulusal Medikal Fizik Kongresi,

14 Kasım 2007 tarihinde Medikal Fizik uzmanlarına yönelik bilgi tazeleme amaçlı kurslar yapılacaktırXI Ulusal Medikal Fizik Kongresi, 14 - 18 Kasım 2007 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı tarafından Concorde Otel Antalyada düzenlenecektir
Bu kongre, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji ve Nükleer Tıp alanlarında çalışan çok sayıda medikal fizik uzmanına, hızla gelişen yeni teknolojiler ve uygulamalar konusunda, yerli ve yabancı bilim insanlarının bilgi ve deneyimlerini öğrenme ve tartışma imkanı yaratacaktır

Medikal fizik uzmanlarının ülkemizdeki uygulamaları ve olası sorunları konusunda değerlendirmeler yapılacak ve böylece medikal fizik alanındaki yeni standartların belirlenmesi için olanak yaratılacaktır Medikal fizik uzmanlarının dünyada ve ülkemizde Radyoterapi, Radyoloji ve Nükleer Tıp alanlarında yapmış oldukları bilimsel çalışmalar sözlü ve yazılı olarak sunulacaktır Bu kongreye katılımınız bizleri onurlandıracaktır Kongremizin bilimsel yönden yararlı ve başarılı geçmesi dileğiyle saygılarımızı sunarızDüzenleme Kurulu

Yrd Doç Dr Aylin Fidan Korcum

Yrd Doç Dr M Gamze Aksu

Fiz Dr Nina Tunçel

Kaynak: medikalfizik2007org

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com