Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıklandı, başvuru, sonuçları, yurt

Yurt Başvuru Sonuçları Açıklandı..

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yurt Başvuru Sonuçları Açıklandı..

YURTKURdan yapılan açıklamaya göre, 2008-2009 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavına girerek, bir yüksek öğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık ve 1 sınıf öğrencileri ile ara sınıf öğrencilerinin yurt müracaat sonuçları açıklandı
Yurtlara asıl listeden girmeye hak kazanan öğrencilerin kayıtları 1-12 Eylül tarihleri arasında yapılacakSONUçLAR İçİN TIKLAYINYedek listeden öğrenci alımına ise 15-19 Eylül tarihinden itibaren başlanacak ve her 5 günde bir bölge müdürlüklerinin bulunduğu ilde bölge müdürlüğünce, bölge müdürlüklerinin olmadığı diğer il ve ilçelerde ise yurt müdürlüklerince ilan edilecekKurum yurtlarında barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen, yüksek lisans, doktora, ön kayıt ve özel yetenek sınavı ile yüksek öğretim programlarına girecek öğrencilerin ve dikey geçiş sınavı ile bir yükseköğretim programına yerleşen öğrencilerin başvuruları ise 22 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında yapılacakKurum yurtlarında barınmaktayken, yükseköğretim kurumunu süresi içinde bitirmemiş artık yıl öğrencilerinin yurt başvuruları 8-24 Eylül tarihleri arasında 2007-2008 öğretim döneminde barındıkları yurt müdürlüklerine yapılacak Yurtlar 8 Eylülde hizmete açılacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com