Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrilmaliyiz, köroğlu, sözü, ömer, şarkı

Biz Ayrilmaliyiz. Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - Biz Ayrilmaliyiz.

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Biz Ayrilmaliyiz. Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - Biz Ayrilmaliyiz.

BIZ AYRILMALIYIZ Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - BIZ AYRILMALIYIZ

Ayrilirsak ikimiz için de en
hayirlisi olacak' Genç kiz sasirmisti,
'Neden ama? Ben seni seviyorum Senin de beni sevdigini saniyordum' Genç adam iç çekerek
'Hayir canim, sen beni sevdigini saniyorsun Eger beni sevseydin simdi baska seyler konusuyor olurduk' dedi Genç kizin gözleri yasarmisti Genç adam cebinden çikarttigi mendili uzatti, genç kiz gözyaslarini silerek
'Sen bilirsin, umarim beni bir baskasi için birakmiyorsundur' dedi Genç adam
'Nasil böyle bir sey düsünürsün, senden baska kimse olmadi ve uzun zaman da olacagini sanmiyorum' yanitini verdi Genç adam ve genç kiz iki sevgili olarak oturduklari Masada artik iki yabanciydilar Birkaç Dakika sessizce oturduktan sonra Genç kiz,
'Kalkalim istersen' dedi Genç adam
'Ben biraz daha burada kalmak istiyorum, istersen sen kalkabilirsin' diye yanitladi Genç kiz
'Tamam o zaman sana mutluluklar dilerim' diyerek elini uzatti Genç kizin sesi ve eli titriyordu Genç adam,
'Istersen arkadas kalabiliriz' dedi ve birbirlerine son kez sarildilar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com