Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buket, çingene, güneş, kitap, or or, uzuner, yiyen, özeti, özetleri

Güneş Yiyen Çingene // Buket Uzuner, Kitap Özeti, Özetleri

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güneş Yiyen Çingene // Buket Uzuner, Kitap Özeti, Özetleri

Buket Uzuner

Kitabın Yayınevi
Everest Yayınları

Basım Tarihi :
Ocak 1998

Gösterim :
405

Güneş Yiyen Çingene

Diğer / Genel

Güneş Yiyen Çingene Türk öykü sanatına zengin düşgücü dinamik ve şaşırtıcı üslubuyla yepyeni bir renk katan Buket Uzuner'in dokuz öyküsünden oluşuyor

'Genç modern ve kentli' diye tanımlanan anlatımıyla Buket Uzuner bu kitabında 'gülmek ve düşlemek' eylemlerini ciddiye almamızı öneriyor Güneş Yiyen Çingene "Erişilmeyecek hiçbir şey yoktur çünkü aslında her şey insanın kafasındadır Güneş bile erişilmez değil artık!" diyor

Ve her zamanki gibi bütün bunları özgün kara mizah ve güleryüzlü ciddiyet renkleriyle anlatıyor Buket Uzuner

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com