Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
david, fiyatı, fulmer, kapı, kitap, kitapları, mavi, tanıtım, özet

Mavi Kapı Özet - David Fulmer Kitapları - Kitap Tanıtım - Mavi Kapı Kitap Fiyatı

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mavi Kapı Özet - David Fulmer Kitapları - Kitap Tanıtım - Mavi Kapı Kitap Fiyatı

Kitap Özet

En iyi polisiye roman yazarlarına verilen Shamus Ödüllü David Fulmer'dan
Mavi Kapı Barı'nın kalbinde atan ateşli bir gerilim romanı…

Ringlerden ayrılmak zorunda kalan Eddie Cero, bir tesadüfle ilginç bir teklif alır: Özel DedektiflikBu mesleği pek düşünmese de Eddie'nin paraya ihtiyacı vardır; mecburen kabul ederÖnemsiz vakaları çözmeye çalışırken asıl merak ettiği bir gizemin peşine düşmeye karar verir

Koyu hayranı olduğu bir müzik grubunun baş solisti yıllar önce aniden ortadan kaybolmuş ve hâlen kendisiyle ilgili hiçbir bilgiye ulaşılamamıştırkonuda yardım alabileceği tek kişi ise şarkıcının yetenekli kız kardeşi Valerie'nin onu hıyanet, entrika, güç ve hırs dolu sapkın bir hikâyenin içine çekeceğinden habersizdir…

“Gerçekten iyi bir cinayet romanı, 60'ların Philedelphia'sında bir serseri boksörün genç soul şarkıcısının kayboluşunun peşinde sürüklenişi… Fazlasıyla başarılı!”
The Atlanta Journal & Constitution

“Fulmer tüm gerekenleri bize sunuyor: Cesur karakterler, güçlü bir konu ve tarihi bağlantılar…”
The Critical Mystery Tour

“Shamus Ödüllü yazar Fulmer'dan büyüleyici bir müzik ve cinayet masalı
Publishers Weekly

“Karakterler ve arka plan bu kitabı

Ellery Queen Mystery Magazine Fulmer'ın şahane bir biçimde kullandığı görmeyi, hissetmeyi, dokunmayı öne çıkaran üslubuBu hikâye çok farklı bir zaman diliminde var olmuş, çok özel bir dünyanın muhteşem bir sunumu
The Times Picayune (New Orleans)

“Mekânlar o denli sahici ki, neredeyse müziği duyabiliyorsunuzFulmer'ın üslubu taptaze ve incelikliAksiyon bölümleri de hikâyesi kadar net ve akıcıkarakterleri sadece birkaç kelimeyle ve çok güzel çizilmiş
Detroit Free Press

“1962 yılının Philedelphia'sı Mavi Kapı'nın arka planını yaratıyor ve bu bir Fulmer kitabı olduğundan heyecanın hiç dinmediğini tahmin edersiniz
The Times – Picayune

“Eğer gizemli bir polisiye romanın içinde
kaybolmak istiyorsanız, fazla uzağa gitmeyin
Los Angeles Times

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Mavi Kapı - David Fulmer
· Sonsuz Kitap
· Basım Tarihi : 01 - 2011
· ISBN : 9786053843122
· Sayfa Sayısı : 40400 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com