Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adı, gece, jan, kitap, krallığı, maria, sisli, tigran

Maria Krallığı (Sisli Gece) | J. Jan Tigran- Kitap Adı: Maria Krallığı (Sisli Gece)

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Maria Krallığı (Sisli Gece) | J. Jan Tigran- Kitap Adı: Maria Krallığı (Sisli Gece)

Maria Krallığı (Sisli Gece) | J Jan Tigran

Kitap Adı:Maria Krallığı (Sisli Gece)
Yazar Adı: J Jan Tigran
Sayfa Sayısı: 184
Fiyat: 16 TL
Yayın Tarihi: Kasım 2010
ISBN: 978-605-5676-08-7
Kategori: Roman

"Bu bir Mezopotamya hikayesidir iki yakasından kanayan bir yaradır Daha tarih öncesinden bir zaman Leyla düşmeden ardına sevdiğinin, dağ delenin olmadığı bir dünyanın hikayesi? O hikaye ki duyanları sağır edendir ve bilenleri öldürendir toprağın rahmine dem bırakmadan? Bilinir ki yağmurların getirip, nehirlerin götürdüğüdür bütün bakışların Ey tarihin sırrını açık eden aşıklar, ey parçalı bulutlu coğrafyaların yaralı güvercinleri şimdi söyleyiverin bize insan kaç kere doğar ve kaç kere ölür?"

Mitolojik bir efsaneyi konu alan Maria Krallığı (Sisli Gece) tarihin karanlıklarında kaybolmaya yüz tutmuş bir hikayeyi size sunmaktadır Büyücülerin Mezopotamya bölgesini mesken edinmesi üzerine patlak veren savaş Harran ovasından başlayıp insanların topraklarından sürülmesi ile birlikte Basra Körfezine kadar sürüyor

Maria Krallığı bir sırlar kitabı olmakla beraber, sizi sürükleyeceği maceraları şimdiden hayal etmeye başlayabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com