Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
charles, çökmeden, evde, karanlik, maclean

Karanlik Çökmeden Evde Ol (Charles Maclean)

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karanlik Çökmeden Evde Ol (Charles Maclean)

KARANLIK ÇÖKMEDEN EVDE OL (Charles Maclean)

Karanlık Çökmeden karmaşık, titizlikle araştırılmış ve ustaca yazılmış klasik bir gerilim romanı Yazar bu türü siberâleme taşıyarak dehşet duygusuna yepyeni bir boyut kazandırıyor ve daha da ileri gidiyor Ölüm saçan bilgisayar korsanı kurbanlarının hayatına fark ettirmeden girdiğinde gerçekler ve sanal gerçekler birbirine karışıyor Kahramanlarımız tren ve uçakla dünyayı bir uçtan bir uca dolaşsa da dijital katil daima bir adım önlerinde

"Tutkuyla okuyacağınız bir roman" Piers Paul Read
Büyük bir anlaşmanın eşiğindeyken telefona çağrılan Ed Lister her ailenin korktuğu haberi alır Resim öğrencisi kızı Sophie, vahşice öldürülmüş bir biçimde Floransa'da bulunmuştur
Bir anda, Ed'in büyülü dünyası parçalanmaya başlar
Resmi polis soruşturmasından ümidi kesen Ed, Sophie'nin katilini bulmaya yemin eder Yolculuğu onu gizemli bir internet sitesine yönlendirdiğinde, internet dehası Ward'u bulması için genç bir siber dedektif tutar Ward için başlatılan av Avrupa'dan Amerika'ya cesetlerle dolu bir yol izlerken dedektif, müşterisinden şüphe duymaya başlar Ed'in ona, karısına ya da polise söylemediği bazı şeyler vardır; New York'tan bir kadınla internet üzerinden yazışması gibi

Artık her dönemeçte gerçek biraz daha anlaşılmaz olmaktadır Aslında kim kimi avlayacaktır? Geçmişten gelip Ed ile Ward'ı bir intikam savaşına sürükleyen ve muhtemelen daha da büyük bir sırrı saklayan gizem nedir? Belki de en karanlık olanı

Karanlık Çökmeden okuyucuyu daima hazırlıksız yakalayan ve bir sonraki sayfaya bir an önce geçme isteği uyandıran bir gerilim romanı

Charles Maclean: New York'ta gazetecilik (London Evening Standard) ve dergicilik (The Ecologist, Travel and Leisure) yapan yazarın çok sayıda başarılı projede (Blueprint For Survival) ve kitapta (Edge of the World) imzası vardır

Gerilim
İnkilap Kitabevi
24 TL
448 sayfa
3 hamur
ISBN: 9789751028914
Boyut: 14 x 22 cm
Baskı Tarihi: Aralık 2009
Özgün Dili: İngilizce

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com