Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyon’un, gebze’de, simgesi

Afyon’Un Simgesi Gebze’De

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Afyon’Un Simgesi Gebze’De

Afyonun Simgesi

Afyonun Simgesi Nedir?

Afyonkarahisar’ın simgelerinden birisi olan Atatürk’ün Kocatepe’de sırtlarındaki silüyeti Gebze’de anıt haline dönüştürüldü

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOSYÖV Yönetim Kurulu üyesi Adem Ceylan’ın çabaları ile Atatürk’ün Kocatepe’deki görünümü Gebze OSB önünde anıtlaştırıldı Adem Ceylan’ın “en büyük eserim” diye tanımladığı heykel 14 metrelik boyu ile dikkatleri çekiyor

Otobana çıkıldığında hem İstanbul yönünden, hem de Ankara yönünden net bir görüş açısına sahip olan anıt geceleri de aydınlatılarak ayrı bir güzelliğe bürünüyor Afyonkarahisar’ın simgesi haline gelen Atatürk silüetinin Türkiye’nin en işlek otabanlarından birisi üzerinde anıtlaşmasından dolayı memmuniyet duyduklarını belirten TOSYÖV Afyonkarahisar Destekleme Derneği Başkanı ve TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Beşer, “Bu eseri gören her Afyonkarahisarlı gibi biz de gurur duyduk” dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com