Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlama, burda, hikayelerinizi, namaza, paylaşalım

Namaza Başlama Hikayelerinizi Burda Paylaşalım Mı?

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Namaza Başlama Hikayelerinizi Burda Paylaşalım Mı?

namaza başlama hikayelerinizi burda paylaşalım mı?
Önce ben anlatayım

SIRRIMI SEN BİLİRDİN
KENDİMİ SAKLADIĞIM HATTA KENDİMDEN DE SAKLADIĞIM SIR
DİLİME BİLE DEĞDİRMEKTEN KORKTUĞUM AĞZIMA ALMAKTAN UTANDIĞIM ÖYLE BİR SIR FISILDAMASI BİLE ACI VERİYOR YA

KIL BENİ EY NAMAZKİTABINDAN ALINTIDIR

Benim namaza başlama hikayem biraz gerilimli Ama şu bir gerçek ki beni doğru yola ileten RABBİMİN neden bana bu yolu gösterdiğini artık biliyorum Onun rızasını aldığım bir olay bu Sevgili babamküs olduğum canımdan can kanımdan kan olan babamona gitmem barışmam
Ama beni doğru yol üzere kılması için çaba harcayacak olan ben ,gözleri açılan ben daha evvel ona kulluk görevini yapamamış olmanın derin pişmanlığını ve üzüntüsünü taaaa içinde acılarla hisseden benNamaza başlamadan önceki anlarımda kulağımda hep bir çığlık sesi duyordum Gözlerimin önüne de mezarlık geliyordu Durup dururkenuyanıkken O kadar ki bu hayal mi gerçek mi demekte psikolojik sorunum olmaya başladığına inanmıştım 2 hafta sürdü O sırda eşim fıkıh kitapları almıştı Ben şahsen zaten kitap okumayı çok seven biri olarak günüm gecem kitap okumakla geçtiği için o kitapları merakımdan incelemeye aldım İçinden yayınevinin kataloğu çıktı Onun içinde de değişik kitap resimleri Bir baktım
KADİR HAYATI
ÖLÜM SEKARATİ
KABİRDE SORGU SUAL
AHİRETTE YAŞAM
CENNET CEHANNEM
bU KİTAPLARI alıp okumak fikri doğrdu içimde İnternetten aldım O günden beride dini ve tasavvuf kitaplarına merakım başladı Elbette namazda başlamış oldu böylece
Sanırım ben ALLAHÜTELA tarafından bizzat uyarıldım Kabir azabını kulaklarımla bire bir duydum Evet ben buna inanıyorum ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR SIRATINMÜSTAKİM deyim İnşallah o yol üzrede ölürüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com