Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruacill

Soru:"Acill"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Acill"

hocam öncelikli olarak burda olduğunuz için teşekkürlerben 30 yaşındayım erkek ben bundan 1 ay öncesinde karaciğerimde ağrı ve karnımda yoğun gaz ve gerginlik ve şiştiğim için doktora gittimbu arada gaz çıkaramıorum kendi kendine iniyor bazende şişiyorumkaraciğerimdeki ağrı yüzündenzaman zman elimi yumruk yaparak bastırmaya ihtiyacı bile hissediyorumdoktor alt ve ggt istedi alt 39 ggt 139 çıktı ultrasındada grade 1 bile denilmiycek kadar azbir yağlanma çıktı ve bişeyinizi yok dediler daha sonra içime sinmedi başka bir doktora gittim annemdede kolon kanseri olduğu için ordada alt ggt iistediler alt 53 çıktı referansı 65 imiş ama ggt de 160 çıktı diğer hormon testi,cıa testi,tam israr testi falanda yaptılarultrason çekildi ultrasonda böbrekelrin biri doğuştan sanırım şekli farklı gelişmişönemli deil dedileryapılan tüm tahliller normal çıktı dedi doktor ve kas ağrısı diyyip geri yolladı ordaki ultrasonda garde 1 minimum bir yağlanma dediler inanın ne ağrım düzeldi ve hala zaman zman şişiyorum ve ne yapacağımı şaşırdımsonra 2 hafta sonra bir ben kendim test yaptırdım alt 68 çıktı kime neye inanacağımı şaşırdım bir yardım edersiniz sevinirim
UzmDr Mehmet Avcı

05 17:18:03

Merhaba Mevcut yakınmalarınızı gastroenteroloji danismanlarına yönlendirerek yanıt arayınız Saygılar

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com