Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorubel kaymasi olabilir mi

Soru:"Bel Kaymasi Olabilir Mi?"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Bel Kaymasi Olabilir Mi?"

Merhaba Doktor bey,
30 yasindayim ve cinsiyetim erkek Meslegim olan ogretmenlik geregi gunde bir kac saat ayakta ders anlatmak zorundayim Gun icinde bel agrilarim oluyor ve gece yatmadan once daha da agriyor, yatakta kendi kendime belimi gerdirerek kutletiyorum, ve bunun sonucunda cok rahatliyorum ve ancak o zaman uyuyabiliyorum Bu agrilar cok SIK ve siddetli olmamalarina ragmen ,zaman zaman hayatimdan bezdiriyor 10 ay once doktora gittim ve belimin dort tarafindan filmini cektiler ve o bolgede herhangi bi kayma veya erime bulunmadigini soylediler disklerin duzgun gorundugunu soylediler Hicbirseye rastlanmadi diyip boyle cok agridigi zaman agrikesici alip rahatlamami onerdiler Fakat benim bu sekilde belimi kutlettigim zamandaki cikan tak diye ses beni cok korkutuyor, ama yapmazsam da uyuyamiyorumsanki belim gunduz boyunca yerinden cikmis ve onu eski yerine koymus gibi hissediyorum Bu boyle 7 yildir devam ediyor Sizce bu durum normal mi? Yasim ilerlediginde ne gibi sorunlar cikabilir? simdiden bunlari onlemenin bi yolu var mi? Yardiminiz icin simdiden cok tesekkur ederimiyi gunler diliyorum
ProfDr Vural KAVUNCU

1309 07:59:46

Bel kaymasi film,lerde cogunlukla gorulur Bazen ayakta, one ve arkaya egilmis pozisyonlarda cekilmes gerekir Su anda once taninizin konlmasi lazim Tedavi bahsi ondan sonra gelecek Belden gelen sesin size cok zarari yok ters hareketlerden kacinmaniz ve verilen egzersizleri yapmaniz gerekecekProf Dr Vural Kavuncu

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com