Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruanemi onemli midir

Soru:"Anemi Onemli Midir?"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Anemi Onemli Midir?"

iyi çalışmalar, ben 2,buçuk yıl önce korunma töntemi olarak spral taktırmıştımyalnız vücudumda halsizlik olunca 6ay kulanıp çıkartımve ozamandan beri halsizlik ,gözlerimde fazla ğörmeme başladı ve okadar dr gitim bana sende anemi var diyen olmadıve artık evde yatar birisi oldum,sanki kemiklerim inceldi ve kemik agrılarım var,unutkanlık düşünme bozukluğu meydana geldien son nörolojiye gitimtahlil oldumferritin980 çıktıbana sende kansızlık var dedioral demir ilacına başladım ilk bir hafta kemiklerimde bişeyler hisetim 4ve5ay boyunca kemiklerimde eksilen bişeyler varmış gibi hisediyodum ama o hisetiklerim durdu şimdi ilacı aldığımdan beri biraz yürüyebiliyorumya gidip şikayetimi anlatıyorum bakıp bana pisokolojiminin bozuk olduğunu sanıyolarya bakışım,düşünmem dalgınlık bunlar olduğu için büsürü kafa ilacı içtimboşuna sana sorum bu halsizliklerim,kemiklerimde olanlar,gözlerimde olanlar,yüzümde kaslarımın etkilenmesi,hepsi bu ferritinin düşüklüğündenmi ve bidaha beyin filminde bişey çıkmadı için hangi drye gidip tedavi olmalıyımve aile hekimimle hergün emaille görüşüyorum o bile bilemedi kansızlığımı ve bu kemiklerimde olanlar 10ğün oldu ilacı kulanmaya başlıyalı zamanla bu şikayetlerimdüzelirmi beni okuduğun için teşekürler cvp yazarsan sevinirim bekliyorum

DoçDr M Akif BUYUKBESE

20 19:39:22

Anemi onemlidir evet Psikolojiyi derinden etkiler Ferritini hatta 40lara cikarmayi hefeleyin Cikmiyorsa kayip devam ediyor demektir bazen B12 vitamini eksikligi de eslik eder Sizi eksiklik var ve tedavi ile yerine konurdsa hem dusunce dunyanizda hem genel halsizligin gecmesinde dramatik iyilesmeler ortaya koyabilir Sigara, ***** ve aspirinden uzak durunSifalar

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com