Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorulutfen bana yardımcı olun

Soru:"Lutfen Bana Yardımcı Olun.."

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Lutfen Bana Yardımcı Olun.."

meraba Drersan ŞENER SİZE Bİ SORUM OLACAK LÜTFEN CEVAPLAYIN BEN cok EZİYET CEKIYORUM ŞİMDİDEN TŞKEDERIM ben evlı ve bi cocuk aneyım ama adet düzensızlikle cok rahatsızım3-4 ayda bi oluyor7 gun sürüyor ne yapmalıyım hangı haplarla tedavı yapa bılırım cinsel ilişkide yaşamıyorum bu normalmı diana 35 kulansam ve ilişkide yaşamıyorum bışe deyışılırmı kilo vs lutfen bana cverın tşk ederim
UzmDr Ersan ŞENER

05 09:26:07

Arzu hanım adetiniz başladığında doğum kontrol hapı başlayın hem adetleriniz düzenli olue hem korunmuş olursunuzAncak bebek emzirmiyorsanız ve adetleriniz bu şekilde gecikmeli oluyorsa tiroid fonksiyon testleri,niz dahil tüm hormonlarınıza adetinizin 2 günü baktırın ve kan verdikten sonra doğum kontrol hapına başlayınŞifalar dilerim

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com