Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları

Soru:"Pulcet Pankreoflat Duspatalin Gibi İlaçların Tedavisi İçin 1,5 Ay Yeterlimi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Pulcet Pankreoflat Duspatalin Gibi İlaçların Tedavisi İçin 1,5 Ay Yeterlimi"

Hocam merhabalar bir önceki sorum buydu internet üzerinden yaptığınız bu inanılmaz destek ve yardım için tşk ederim ben 29 yaşındayım yaklaşık altı ay önce midemde bi gaz sıkışması bi şişkinlik halleri ile başladı sorunlarım bir çok doktora gittim talcid metsil gibi ilaçlar verildi hiç birinin hayrını görmedimDaha sonra gitiğim doktorumla pulset duspatalin ve pankreoflat tedavisine başladık bayağı bi düzene girmiştim *****ü bıraktım düzenli bi hayata girdim bununla birlikte İSTEYEREK 10 kilo verdim ilaçları 15 ay kullandım ( sizce azmı kullandım) şimdi kilom 88 / boy 180 / sorum şu tam olarak bu şişkinliği atabilmiş değilim bunun yanında 6 aydır tam düzelemeyen bi tuvalet durumum var genelde gevşek olyor ya çok açık kahve ya tam siyah olmasda ürkütücü bi koyuluk oluyor ağrım kilo kaybım iştahsızlığım kansızlığım filan yok ama panik atak hastasıyım ayrıca ibs ninde bir çok özelliğine sahibim bu durum beni korkunç derecede endişelendiriyor endoskopidende ölüm gibi korkuyorum sindirim sistemi yada mide kanserinin olmazsa olmaz belirtileri varmıdır tecrübelerinizen faydalanmak istiyorum pulcet pankreoflat duspatalin gibi ilaçların tedavisi için 1,5 ay yeterlimi gaitada gizli kan testi yaptırın demiştiniz yaptırdım sonuç negatif çıktı negatif olmasıyla bişeyleri ekarte etmiş oluyormuyuz oluyorsak lütfen söylermisiniz ( bu sorum biraz enteresan olduysa özür dilerim saygılar

DoçDr Yusuf AKCAN

1315:28:44

fayda gördüğünüzü söylediğiniz ilaçları çok uzun süre güvenle kullanabilirsinizpulcet 15 yılpankreoflat enzim replasmanıdır kana geçmez zaten istediğiniz kadar kullanabilirsinizgaitada gizli kane negatifliği birşeyi ekart etmez + olması mutlaka mide ve kolonun endoskopik incelenmesi gerektiğibni gösterirsağlıcakla

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com