Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1997, dökülüyor, erkeğim, hastalığımız, irsi, sacım, yana, yaşında, yok, yılından

Ben 37 Yaşında Bir Erkeğim 1997 Yılından Bu Yana Saçım Dökülüyor İrsi Bir Hastalığımız Yok ...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ben 37 Yaşında Bir Erkeğim 1997 Yılından Bu Yana Saçım Dökülüyor İrsi Bir Hastalığımız Yok ...

ben 37 yaşında bir erkeğim 1997 yılından bu yana saçım dökülüyor ırsi bir hastalığımız yok babam 63 yaşında saçları hala sık ve dökülmüyor benim esas sıkıntım birincisi muazzam yağlanma ikincisi saçımın dökülmesinden çok saçlarımın dibi aşırı derecede acıyor uykuma bile zarar veriyor gençliğimde bir tel saç asılsanız gelmezken şimdi yattığım yastığa kendiliğinden dökülüyor saç derimin altı aynı insanın duduğı uçuk olmadan önce su toplar gibi çok acı veriyor kaşınıyor dışarıdan bakınca bir şey yok gibi ama hiç de öyle değil kaç sefer doktora gittim kullanmağım şampuan sabun vs kalmadı ama hala aynı ızdırap kafam sanki yanıyor sizden istirhamım saç derimin altındaki bu acıyı nasıl giderebilirim bunun çaresi nedir yardımcı olursanız sevinirim
0510 / Adnan DEMİR

CEVAP:
Durumunuz ciddi bir problemi işaret ediyorMuayene etmeden bişey söylemek doğru olmuyacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com