Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorugenel vücut ağrım var

Soru:"Genel Vücut Ağrım Var"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Genel Vücut Ağrım Var"

Sayın hocam merhaba, Sürekli orta şiddetli baş ağrısı nedeniyle nöroloğa gittim MR çektirdik bişey çıkmadı psikolojik dedi ondan 1 ay sonra boyun ve sırt ağrısı nedeniyle MR çektirdim ufak fıtık başlangıcı dediler Fakat yaklaşık 2 aydır dizlerim üst batın bölgem ayak bileklerim her yerim ağrıyor karnıma biraz bastırarak dokunsam ağrı oluyor Dahiliye doktoruna gittim kan tahlili yaptık romatizma yok dediler dizden MR çekildik bişey yok dediler Gaz spazmı olabilir diyerek hap verdi fakat 1 haftadır bir değişiklik yok voltoern ve panafon meteospazm diye ilçalr kullanıyorum ağrılarda bir değişiklik yok aynı şeklide ağrımaya devam ediyorağrılar dağılmaya çeneme kadar vurmaya başladı Sizce ne yapmalıyım? sayg
DoçDr M Akif BUYUKBESE

20 17:55:54

Ileri cekap dan gectiniz artik Agrilariniz organik bir nedene oturmuyor ama var Psikiyatriye gitmelisiniz Ihmal etmeyinSifalar

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com