Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dağ, doğum, hikayesi, şamil

Şamil Dağ İn Doğum Hikayesi

Eski 07-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şamil Dağ İn Doğum Hikayesi

Şamil Dağ ın Doğum Hikayesi
Canım oğluma 27/04/2007 tarihinde kavuştum Herkes anlatırdı da inanmazdım Dünyanın en güzel duygusu bu olsa gerek onu kucağıma aldığım andaki hislerimi anlatmam mümkün değil

Çocuk sahibi olmam zordu çünkü yumurtalıklarımda kist vardı tıp diliyle endometrioma hastasıydım Gittiğim doktorlar bana normal yoldan hamile kalamazsın, aşılama ya da tüp bebek yaparız tutar mı tutmaz mı belli olmaz dediler Tabi ki yaşadığım hayal kırıklığını anlatmama gerek yok Şuan Türkiye de 10 kadından 8 i bu problemle karşılaşıyordur Bu durumda ne yapacağıma eşimle karar vermeye çalışırkenki onun bana verdiği desteği asla hafife alamam Her şeyi oluruna bırakmaya karar verdik

7 ay sonra hamile kaldım hem de tedavi olmadan Öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu Hiç beklemediğim bir anda testte çıkan çift çizgiyle bütün aile sevince boğulduk9 ay süren hamileliğim boyunca sadece 6 haftada yaşadığım düşük tehlikesi dışında tamamen sorunsuz bir hamilelik geçirdim Bebeğim beni hiç üzmedi Hamileliğim süresince aldığım 30 kilo dışında yaşadığım hiç bir sıkıntım olmadı Eğer karnım da büyümeseydi hamile olduğumu anlamayacaktım

Doğumumu doktorumun dediği şekilde sezaryen yöntemiyle yaptım Sezaryen gecesi suyum geldi ama açılmam olmadığı için sezaryen şart olmuştu Saat 8,30 civarında ameliyata girdim,9,30 da Uygar ım kucağımdaydı Onu doyasıya kokladım Mis gibi kokuyordu, onu gördüğüm anda aşık oldum Allah ım yok böyle bir şey diyip içimden defalarca şükrettim

Şu an Uygar ım 3 aylık her gün daha da bağlanıyorum ona o kadar tatlı ki bana bakışı gülüşü bunlar anlatılmaz yaşanır Çalışan bir anne olmak ve onun büyümesini izleyememek çok üzücü ama mecburum onun ve kendi geleceğim için mecburum

Bebeği olmayıp da tedavi gören herkesin Allah yardımcısı olsun Bu duygu öyle bir duygu ki Allah herkese tattırsın

Kaynak: Bebek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com