Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
avucunuz, diyor, için, yıldınız

Avucunuz Yıldızınız İçin Ne Diyor!

Eski 09-19-2007   #1
suskun
Icon46

Avucunuz Yıldızınız İçin Ne Diyor!

Avucunuzda parmakların diplerinde ve elin yanında bazı kabarcıklar göreceksiniz Bunlara Tümsek denir Her bir Tümseğe bir yıldız adı verilmiştir Çünkü bunlar yıldızların özelliklerini gösterirler Sizin avucunuzda da bir, iki veya daha fazla belirgin kabartı olabilir Bunlarda doğum anında hangi yıldızların etkisinde kaldığınızı açıklayabilirler

Avuçta baş parmak altında kalan ve a'yla işaret edilen VENÜS tümseğidir İşaret parmağı altındaki b'yle gösterilen de JÜPİTER tümseğidir Üçüncü parmak altındaki c'yle belirtilen de SATÜRN tümseğidir Dördüncü parmak altındaki tümsek GÜNEŞ'e aittir Şekilde d harfi ile gösterilmiştir Avucun yanında ve küçük parmak dibinde olan yani e harfiyle işaretlenen de MERKÜR tümseğidir Bunun hemen altında elin yan tarafına doğru MARS tümseği bulunur Bu da f harfiyle belirtilmiştir Avucun alt dış tarafında küçük parmak hizasındaki büyükçe tümsekte AY'a aittir Şekilde bu h harfiyle belirtilmiştir

Avucunuzda bu kabartılardan bazıları dikkatinizi çekebilir Yani belirgin olabilir Bu durumda o tümseklerin yöneticisi olan yıldızlardan güçlü etki aldığınızda anlaşılır Örneğin; Terazi burcunda doğan yada yükselen burcu Terazi olan birinin yıldızı Venüs'tür Bu durumda avuca bakıldığında baş parmak altında bir tümsek görülecektir

Avuçta üç yıldızın bulunmadığını fark edebilirsiniz Bunlar Uranüs, Neptün ve Plüton'dur Burada verilen avuç bilgileri Hint Astrolojisine dayanmakta olup o zamanlarda bu üç yıldız henüz bulunmamıştı Buna göre Akrebin temsilcisi Mars, Kovanın temsilcisi Satürn ve Balığın temsilciside Jüpiterdir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #2
angelesdream

:sm_confused:
teşekkürler suskun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #3
Berna

farklı bir paylaşım olmuş bu güzel bilgiler için saol suskun :sm_smile:

Eski 09-19-2007   #4
suskun

ben teşekkür ederim berna beğendiğine sevinidim
angelesdream sanada teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #5
antix

enteresan :) sanırım başlıkta minik bir dilaktik hata var ;) teşeşkürler bu arada
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #6
suskun

nasıl bir hata anlayamadım antix?!teşekkürler zamanını ayırdığın için:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #7
antix

Avucunuz Yıldınız İçin Ne Diyor!

sanırım bu Avucunuz Yıldızınız İçin Ne Diyor! olmalu idi ,,eğer ben yanlış anlamadıysam :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #8
suskun

hıı şimdi anladım evet orda bir hata olmuş yazarken farketmemişim,hemen değiştirdim :)teşekkürler hatamı görüp beyan ettiğiniz için:))tekrar teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-19-2007   #9
antix

rica ederim :) hem hata değil bu olur öyle şeyler :D
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com