Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ile, kilo, olumlama, verme

Olumlama İle Kilo Verme

Eski 07-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Olumlama İle Kilo Verme

Selam arkadaslar öncelikle konuyu yanlis yere actiysam özür dilerim Bu olumlamayi bir arkadastan almistim aylar önce son 2 ay boyunca 1 kere sabah 1 kere aksam uyumadan önce olmak özere okudum ve 2 ayda yaklasik 15 kilo verdim gercekten cok ise yarayan bir yöntem bunun haricinde günde 1 saat yürüyüs yaptim ve subliminal telkinler dinledim ki hala dinliyorum inanarak yapildimi ciddi bir sekilde istah kesiliyor umarim ihtiyaci olan arkadaslarin isine yarar sevgiyle kalin

Kendi kontrolümü her şekilde her zaman ve her durumda elimde tutarım
Yemek için oturduğum her seferhedefime ulaşma konusundaki kararlılığımı tekrar doğrularımDoğru beslenmekle ve asla teslim olmamakla istediğim kiloya ulaşıyorum
İster evde ister dışarıda yiyeyimdaha az yemekten gerçekten hoşlanıyorum

Kilo vermenin kolay ve netice veren bir yolutabağımda ve çatalımda daha az yiyecektirDışarıda yediğim zaman daha az ısmarlamaklaevde de kendime daha küçük porsiyonlar almakla her gün hedefime sadık kalmanın öneminin farkındayım’’Tabağımda daha az olması göbeğimde daha az olması demektir’’
Yemek için oturduğumdahiç kimsenin beni etkilemesine ayartmasına veya olumsuz bir şekilde cesaretimi kırmasına izin vermem

Ne yediğim ve ulaştığım hedefler bana bağlıdırHiç kimseye Başarımı engelleme veya kontrol etme hakkını vermem

Başkalarının benim Başarımdan yararlanabileceğini bilmeme rağmen benkilo verme hedeflerime kendi kişisel nedenlerimden dolayı ulaşıyorum-kendim hayatımgeleceğim ve kişisel mutluluğum için

Hiçbir şey beni yemem gerekenden bir lokma fazlası için baştan çıkaramazBen güçlüyümhedefime ulaşmaya muktedirim ve bunu yapıyorum!
Önüme bir çok yiyeceğin konduğu durumlarla karşılaşmak benim için sorun değilYemeğe ‘’Hayır!’’ ve Başarıma ‘’Evet!’’ derim

Yemeğe oturmaktan hoşlanırımHer oturduğumda geçmişimi yenerim ve gözlerimin önünde daha güzel daha mutlu ve daha kendine güvenli bir ben canlandırırım

Yemeğe oturduğumda bana hedefimi hatırlatacak yada yememem gereken bir şeyi yememi engelleyecek birisine ihtiyacım yok Kendim için tam sorumluluk alıyorum ve hiç kimsenin bunu benim için yapması gerekmiyor

Kilomu ve iştahımı kontrol etmek benim için kolayDaha küçük porsiyonlarıdaha küçük lokmaları ve daha yavaşdaha sağlıklı daha sakin bir şekilde yemeyi seviyorumHedefimi belirledim ve ona bağlı kalıyorumYemek zamanını ‘başarı zamanı’na dönüştürdüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com