Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, güldümçünkü, kendime

Kendime Çok Güldüm;Çünkü...

Eski 07-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kendime Çok Güldüm;Çünkü...

Hayatın içinde herşey var değil mi?Acı,sıkıntı,üzüntü,gözyaşıE bir de güldüğümüz,mutlu olduğumuza anlarımız varBazen karşıdakinin bir sözüne gülüyoruz,bazen de kendi yaptığımız bir hareketePeki sizin var mı böyle kendinize güldüğünüz zamanlarınız?E hadi o zaman,ne duruyorsununuz,anlatsanıza,biz de gülelim
--------------------
Bu konuya en çok mesajı atan kesinlikle ben olacağım,bundan hiç şüphem yok

Kendime çok güldüm,çünkü az önce diğer bir konudan bir mesajı silmek istersen,mesajla beraber,açtığım 3 konuyu da bir güzel sildimSonra da ''wahsiii,konularım silindii,nolurr gel'' diye avaz avaz bağırdımYazık ya,çocuk hayatının en büyük hatalarından birini,bana moderatörlük vermekle yaptı,bulabilirsem ona,bulamazsam diğer mod arkadaşlara kan kusturuyorum vallahi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com