Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Psikoloji / Sosyoloji / Felsefe

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dinsizlik, sosyalizm

Sosyalizm Dinsizlik Mi?

Eski 07-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sosyalizm Dinsizlik Mi?

Evet ben müslümanım ama komunist siyasi görüşünü destekliyorum Sosyalist im yani ama sınıfta kendini bilmez bir sosyalist ateistmiş tam sosyalist oluyo yani bana diyo sosyalist değilsin sosyalist de din yoktur

Biz o düşünceyi savunmuyoz ben diyom sosyalizm bi kere siyasi düşünce dinle ne alaskı var diyom yok olmaz dio sosyalizm dinsizliği ispat etmeye çalışıyo ben diorum o senin yaptığını ateistler yapmaya çalışıy sosyalizm deil dio bana bi tane komunist göster müslüman yada dindar sosyalist göster dio tanınmış bende che hristiyan dedim dio yok che dinsiz dio yardım edin dindar sosyalist olurmu yada tarihte tanınmış varmı dindar sosyalist adam dio karl marx fln onlar en ilk bulmuş şunu bunu fln ben diom faraba ibni sina mimar sinan var onlarda ilk neleri buldular dio onlardan önce sokrates var benliğini kaybetmiş ya yardım edin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com