Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bioenerji, evrensel, ile, tedavisi, uygulanır, yöntemi, şifa

Evrensel Bioenerji Yöntemi İle Şifa Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evrensel Bioenerji Yöntemi İle Şifa Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bioenerji şifa uygulama tekniği size ne kazandırır?

Allah kaynaklı bilinçli evrensel yaşam enerjisini ellerinizde elektrik akımı olarak hissedip bu ilahi enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle diğer bir kişinin vücuduna temas etmeden yansıtarak, ilahi yaşam enerji akımını vücuda yaymaktır
Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir

Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir
Vücut sisteminizin kullanımına bağlı, yaşama dayanma gücü yıpranmalarına karşın, işlev aksilikleri tekrar sağlıklı düzeye ulaşacaktır
Vücudunuzu bloke eden enerji sisteminiz organlarınızın iletişim ve çalışma düzeyini olumsuz etkileyerek verimli organlarınızın verim vermesini negatif etkilemektedir Allah kaynaklı bilinçli ve yetenekli bioenerji tedavi sistemi vücudunuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır
vücudun yıpranmış yaşam enerji sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştıracaktır

Bioenerji uygulaması size neler kazandırır?
  • Vücudunuzun fonksiyonel çalışma sistemini üst düzeye çıkarır, beyin iletişim ağını tamir eder
  • Vücudunuzda kilitlenen iletişim bozukluklarını tekrar çalıştırır
  • Hafızanızdaki ruhsal ve fiziksel algılar makul düzeye ulaşır
  • Bioenerji şifa uygulaması vücudunuzun şifa düzeyini aktif hale getirerek vücut mekanizmanızı tamir eder
  • Hücreler arası kopuklukları yeniden bağlar hücreleri gençleştirir
Bioenerji şifa tedavisi nasıl uygulanır?
Tedavi tekniğim, hiçbir alet ve bitkisel ilaç içermemektedir, zaten böyle bir şeye ihtiyaç yoktur Önce hastamın bilek nabzını dinlerim, bazı hastalarda nabız yoluyla kalp atışını düzene koyarak şifa sürecine başlarım, bu sure yaklaşık üç veya dört dakikadır Fiziki rahatsızlıklarda hasta oturarak tedavi yapmak mümkündür, ya da hasta sırt üstü yatarak uygulanır Ellerimde hissetmiş oldugum Allah kaynaklı dogal evrensel enerji elektrik akımını, el degmeden hastanın vucuduna yayarak hücreler arası iletişimi tekrar saglamak ve onarmak sureti ile hastaya dogal şifa vermektir bu sure en fazla yarım saat en az yirmi dakadır Hastanın rahatsızlık durumuna göre tedavi süresi en az iki seans en fazla beş seanstır, seanslar bazı durumlarda arttırılabilir Tedavi süresi esnasında hasta bioenerji etkilerini hissedecektir

Not : Görme bozukluğu olan hastalar için uyguladığım bioenerji şifa yöntemi, uzak ve yakın görme rahatsızlıkları, bazı çeşit körler için umut olabilir Ben denedim olumlu neticeler aldım Özellikle bioenerjist arkadaşlara sesleniyorum Uygulamış olduğunuz bioenerji uygulamanızı güneşli havalarda hastanın gözü güneş ışığına temas edecek bir şekilde uygulayın ve seans sayınızı arttırın Ben güneş ışığı altında yapılacak bioenerji tedavilerinin bazı tür görmeyenlere veya az görenlere çare olacağını düşünüyorum

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com