Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biten, dikkat, isimlare, şinsin

Şin-Sin Li Biten İsimlare Dikkat

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her arkadaş davet yapmaya meraklıdır yalnız şi-sin li biten isimlere dikkat bunlar cinlere ait isimlerinin son hecelereidir yil-il isimlerinin son hecelereide meleküt yani emir aleminin isimleridir surelerin DAVETİNE esmaların davetine girin ama mendeli uzun bir süre düşünün sizin savunmanız kuvvetlidir ama emin olun cevrenizde kuvvetsiz birini bulurlarsa direk size musallat ettiriyorlar bu fakir bildigmi sizleri nakletmeyi bir borc bildim

Bu İsimlerde 2 türlüdür

1
Süfli olanlara ait olanlar : Mesela , Sarin Darin Marin larin Bunlar Süfli dir
Kurana ve başka dini şeylere Hakaret edildiğinde Ortaya cıkarlar , isteklere göre yardım ederler (kimse yapmaya kalkmasın daha bunların uygulama şekli var, eksik yapıldığı vakit Ulvi Cinler çarpar adamı))

2
ulvi cinler ki : Mesela , Aleyhuşin , Şerşimin, mehruşin , heruşin gibiBunlarda KKerim ve bazı dua ları okumakla Görünürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

güzel yamışsın kardeş DE bilgi tecrübe mi yoksa kulaktan dolma bilgi mi davet sonrasında bu süfliler sadece küfür le çıkıyo sanılmamalı ben çağırırım küfr etmem filan diyen çıkmasın sonra artı olarak onun aslı çarpılmak değil cezalandırılmaktırve doktora git sana yüz felci teşhisi koyup bir iki ilaç ve bol bol sakız çiğne der
sen de aşk ben diyeyim tecrübe davetlerde süfli ve ulvilerin isimleri beraber de geçer arkadaşlar o zaman ne yapacaksınız? yapmayında sizlere davetlerde başarılar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com