Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allah, alın, için, kat, mükafatı, okuyun, rızası

Allah Rızası İçin Okuyun Mükafatı Kat Kat Alın

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Allah Rızası İçin Okuyun Mükafatı Kat Kat Alın

selamün aleyküm kardeşlersizlere başımdan geçen bir hadiseyi anlatayım yaklaşık bir ay önce bir kitap aldım belki bilirsinizkitabın adı(salavatü kübra ) en büyük salavat yazarı mahmut ünlüfiyatı 25 ytl bu kitabta uzun bir salavatı şerife var uzun oldugu için yazamıyorum bu salavatı şerifeyi sabah ezanı okunmadan evvel her gün 5 defa okuyorum ihlasla ve güneş doğmadan öncede hiç kimse ile dünya kelamı konuşmuyorumnamazdan sonra uykum geliyo ve uyuyorum rüyamda inanın bu gün neler olucağını rüyamda görüyörüm ve tedbirli oluyorum ben 3 veye 4 defa sabah ezandan önce okudumiçimden diyorumki, acaba işte rüyadır rüyayla amel edilmez deyip fazla üstünde durmayım diyorum ama gün içinde rüyada gördüklerim aynen oluyo bende taaccüb ediyorum bir defasında rüyamda cami cemaatıyla kavga ediyorum gün içinde neredeyse kavga edecektim tam o sırada rüya aklıma geldi ve tedbirli davrandım kardeşler inanın sizin aklınızı karıştırmak gibi bir niyetim yok ister eleştiri yapın ister yalan deyin ben sırf ALLAH rızası için yazıyorumzaten benimde maksadım rüya görmek degil ben rasülüllah (sav) layıkıyla salavat okumaya çalılıyoruminanın o salavatu şerifeyi okudukça hayatım degişiyoçok şeyler oluyo ama bunları yazamamsize sadece sırf ALLAH rızası için okuyun derim eger bu kitap elinizde varsa büyük bir hazineye sahibsiniz demektirsizlere acizane tavsiyemdir selam ve dua ile
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com