Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgiler, çok, işinize, yarar, yardım

İşinize Çok Yarar Bilgiler Ve Yardım!!!

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İşinize Çok Yarar Bilgiler Ve Yardım!!!

merhaba bütün lahuti üyelerine, Allah sizden razı olsun

2001 temmuzunda babamı kaybettim 2006 yılında üniversiteyi bitirdim Okurken 2 sınıfta annem ablama babamdan kalan parayla bir giyim mağazası açtı okulum biter bitmez mağğazanın açılmasına hep muhalefet olmama rahmen beni pc başına oturttular O kadar acı çektim ki, hergün ağlayarak mağazaya gider hergün ağlayarak gelirdim çünkü benim hedeflerim vardı yapmalıydım onları ve lafta hep bu senin de mağazan deniliyordu ama dış kapının mandalı gibiydim herşey ablama aitti ablam soranlara bu benim mağazam deyince ben yerin dibine giriyordum

İşte yeni mağazacılık programı aldılar hergün eğitimler veriliyordu bana bu esnada ben eriyip akıyordum, istemiyordum
dışardan görünüşüm bu kız hiçbirşey yapamaz, anne abla yanında böyle biri olaarak görünüyordum ve bu düşünce beni yeyip bitiriyordu çünkü ben bedensel engelliyim zaten bilirsiniz engellilere olan bakış açılarını sağlığım iyice boızulmuştu

sonra bu siteyle tanıştım ve çok değerli birkaç üyesiyle tanıştım burdaki ve verilen dualarla ayakta kalabiliyordum 2008 mart ayında kapandım namazım ve dualaarım herşeyimdi

artık yavaş yavaş anlamaya başlamışlardı annem ve ablam beni kaybetiyorlardı yoksa babamdan geriye kalan 2 ev ve 1 dükkan satıldı ve bunlar üzzerimde benimde söz sahibi olmama rağmen satldı hiç birşey demedimher gün faize battık çünkü işi bilmiyordu ablam eşide başka işle uğraşıyordu

bir personel için çok kavgalar ettik ve ablam ve annem personelinn tarafını tuttu ve mağazadan uzaklaştım eve kapandım

başladım büyük bir inançla dualar etmeye her gece 152 inşirah, evliya duası, havashocanın verdiği dualar ve en önemlisi de celcelutiye duası daha sayamadığım dualar deliler gibi okuyordum önüme gelen her duayı

Allah önüme milli eğitimin özürlü personel alımı fırsatını getirdi memur olmam için sınavdan yüksek puan almaydım çok çalıştım ama dualarımı hiç bırakmadım sınav öncesi gece 4 celcelutiye okudum sınava girdiğimde yardımcı öğretmende örtülüydü ve koddlamamı o yaptı

Puanım geldi 84 önce puanlar açıklandı 2 hafta soonrada atanma durumum belli olacaktı çok sınırda bir puandı bu yine bu sitede okuduğum hergün 1 tane attırarak fetih suresini okudum ve her namazdan sonra 5 kere yunus 54, 55, 56 surelerini hiç bırakmadım birde bırakmadığım 19'lu hacet duası

3 hafta önce gece 1 de internette sınav sonucum açıklandı
ve "kadrolu olarak atandınız" yazıyordu

Sevincimi size anlatamam nasıl bir duygudur bu tarif edilmez artık benimde işim var ve annem ablam olmadan bir iş yaşamı beni bekliyor bayramdan sonra

Yalnız sevincimi kursağğımda bırakacak bir sorunum var mağazanın durumu o kadar kötüye gitti ki gaflet mi dersiniz acıma mı derdiniz nasıl adlandırılsınız beni bilmiyorum ama 500 bin kredi çektim üstüme ablamın baaskılarıyla

ve şuanda mağğazanın ekonomisi eniştemin elinde hamdolsunki eniştemin işleri iyi de yavaş yavaş borçlar ödeniyor

Ama benim isteğim benim üstümdeki krediler biranda bitsin hepsi temizlensinmaaşıma el koymalarından çok korkuyorum Fakat hangi duaları yapacağımı bilmiyorum Çünkü borçları eniştem ödüyor ve eniştemde okumaz benim okumam gerekiyor

Bana bu konuda yardım eder misiniz? Çok ihtiyacım var yardımınıza

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com