Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıklıyabilir, çok, ediyorum, merak

Çok Merak Ediyorum Biri Açıklıyabilir Mi ?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok Merak Ediyorum Biri Açıklıyabilir Mi ?

merhaba bir olay anlatacam inanın bende duydugumda dudagım ucukladı resmen böyle birşey gerçekten olmuş olabilir mi ?

Bir tanıdıgımın yakını yaklaşık 50 sene evvel kardeşiyle tartışmış haklı olan davasında haksız duruma düşmüş çokta üzülmüş bu duruma ama konunun ne oldugunu bende ayrıntılı bılmıyorumsonra abdül kadir geylanı hazretlerini vesile ederekbi mektup yazmış yanı nasıl diyeyım hacetını sözlü olarak değilde bu şekilde yazmış ve mektubu masanın üzzerıne bırakmıs sabah uyandıgın da mektubu bıraktıgı yerde bulamamışaradan 5 gun gecmıs ve mektup adamın bıraktıgı yerde ve üzerinde 4 tane abdül kadir geylani hazretlerinin mührü varmış o günden sonra cok zengin olmuşlar felanbu bir hıkaye değil gercekten yaşanmış bir olay ve ben bu mührü gördüm gercekten inanılmaz birşey insan eline alınca bile tüyleri diken diken oluyorve bu mührün birer fotokopisinide ben aldım ve cuzdanıma aldım o gün bugün cüzdanımdan para eksik olmuyor 10 kurusta olsa hep var anlıyacagınızbu mührü almış olmam dogrumudur biri cebaplıyabılır mı ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com