Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hastalar, havas, ilminin, ruhani, sırları, üzerindeki, önemi

Havas İlminin Ruhani Hastalar Üzerindeki Önemi Ve Sırları

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Havas İlminin Ruhani Hastalar Üzerindeki Önemi Ve Sırları

Havas ilmi bilindiği gibi ruhaniyatla meşveret halinde olma özelliğini taşımaktadır

Özellikle ruhani hastalıkların tedavisinde Rabbul Aleminin en büyük ihsanlarından biridir

Günümüzde sünneti seniye ve Kur an dairesinden uzaklaşmamızın bir neticesi olarak ruhani hastalıklar oldukça artmış durumda

Malesef bu hastalığın ne olduğunu ve ne derece sıkıntılar verdiğini birebir yaşamak suretiyle çok iyi bilmekteyim

Dünyevi iaşe meşgalelerim haricindede kalan zamanımı mümkün olduğu kadarıyla bu konularda ki çalışmalarıma ayırmaktayımBu uygulamalarım genellikle rukye tadavisinden çok, davet ve ruhaniyat yardımı ile olan uygumlalar olmaktadır

Bu hastalıklar merhale merhale hüküm sürmektedir,

Bilindiği üzere cinli taifelerin insan bedeni ve ruhu üzerinde çok tesirli etkileri bulunmaktadır

Bunu her kes bire bir anlayamaz, ama boyutu açılıpta, bunlarla iletişim kurabilenler veya hissedebilenler, bire bir bunların , insan bedenindeki etkilerini hissedebilir ve anlayabilirler

İnsan oğlu bunların boyutuna girdikçe artık tüm işlemlerini fiiliyat olarak hisedebilirler, öyleki bir musallatın bedenimde gezdiğni , yapıştığını, ısırdığını veya bıcak hançer gibi benzeri şeyler saplarcasına acı verdiklerini, derim altında böcek gibi yürüdüklerini bire bir hissedebilmekteyim

Tabi ki bu aşamaya gelmem uzun yılar bunlarla olan mucadelerim sonucu ve onların sürekli bana saldırmaları sonucu hislerimin gelişmesinde kaynaklandı Benim gibi bir çok insanda bunları bu şekilde yaşamakyadır

Hani bir tabir varır, vatandaş damdan düşmüş, hemen ahali toplanıp, doktor çağırın demiş

Damdan düşen vatandaşta, bırakın doktoru, bana damdan düşen birini getirin, benim derdimden ancak o anlar demiş

İşte bu nedenle çalışmalarımda, tüm ruhani taifeleri üzerime çekerek, ve bu konuda koruyucu ve koruma kullanmayarak, onların verdikleri sıkıntıları bire bir yaşayarak, buna göre hasta tedavilerinde uygulamalar yapmaya çalışıyorum

Gerçi bu çok tehlikeli bir durum ve kimseye tavsiye etmem, çünki defalarca felç olma tehlikesi geçirdim, son ana kadar gerekli müdahaleleri yapmadığım oldu

İntehar eden, boğulan, felç olan vs gibi vakalara mağruz kalan kişilerin o an neler yaşadıklarını ve ne gibi acılar çektiklerini çok iyi bilmekteyim ve ona göre nasıl müdahale etmek gerektiğini araştırarak bulmaktayım

Çünki havas kitaplarında ki onca uygulamaları yaptıkları halde netice alınamaması beni çok teretdütlerde bıraktı

Bende bu işi bizzat fiili ve uygulamalı olarak çözme yöntemini araştırmaya karar verdim

Öyle ki hastanın iyileşip rahatladığı sormama gerek kalmıyor

O an onun boyutuna girip, üzerinde olan musallatları üzerime çekiyorum, taki ben ne zaman o musallatı alıp rahatlarsam, o zaman anlıyorum ki, hastada rahatladı

Bu konuda yaklaşık 5-6 senedir çok çalışmalar ve denemeler yaptım

Cinler aleminde ki esrarengiz olayları bu şekilde keşfedip öğrenme fırsatları buldum En önemli tecrübeler ise, cinler taifelerinin büyücü kesimin insanlar üzerindeki yaptırımlarını ve bunların nasıl netice verdiklerini ve nasıl çözümlendiğini öğrenme fırsatı buldum

Tabi ki bu kolay olmadı, çok kez ölüm tehlikesi atlattım, ama her zaman Rabbul alemin yardımıma koştu

En büyük şansım , tek başıma mücadele etmemem gerektiğini öğrendim

Cinlerin en büyük hilelerinden biride, uzaktan müdahale etmeleridir

Kişi sanki bu cin bedenindeymiş gibi acı ve sıkıntı çeker, ama aslında o kendini emniyete almıştır ve uzaktan işlem görmektedir

Günümüz büyücüleri gibi , hastalara büyüler yaparlar, mesela bebek süreti yaparak, ona iğneler batırırlar ve bu sıra o hasta bedeninde müthiş acılar hisseder, dayanılmaz acılar,

En tehlikelisi de, ölmesini istedikleri kişinin kendi alemlerinde mezarını kazarlar ve o kişinin ruhunu ve bedenini adeta bu mezara gömerler, kişi sanki kabirdeymiş gibi sıkıntılar çeker, boğulur , intehar etmek ister, nefes alamaz adeta

Bu mezarı yapmakla da kalmazlar, içersine de yapmış oldukları büyü ve muskaları da ayak ve baş üzerine gömerler ve sürekli mezar başında da okuma yaparlar

Hastalara öyle tılsımlar yaparlar ki , kişi tamamen onun hükmü altına girerler, hipnoz sistemi ile her şeyi yaptırırlar, kendini boğ derler, hasta kendini boğar, dışarı çık derler dışarı çıkar, pencereden atla derler atlar vs yani robot misali kişinin tüm iradesini ele alırlar

Bu tür hastalar isteseler de Kur an okumaları ve ibadetler yapamazlar, Bunun için kalplerine ve bedenlerine öyle yerleşirler ki, kişi okudukça, daha kötü olur

Burada sanılır ki , hasta okusa rahatlayacak, ama bilinmesi gerek ki, o kalpteki ve beden de ki musallat alınmadan kesinlikle sıkıntı daha da artar

Bu şekilde hasta tedavisinde boyut çok önemli, hasta üzerinde ki cini taifelerin bu hasta hakkında ki tüm tılsımat ve büyüleri bulup iptal etmek ve hakiki musallatı tesbit edip imha etmek lazımdır

Üzerindekilerin alınması sadece geçici rahatlama sağlar, ama yenileri yine gelir, hemde şiddetlerini daha da artırarak

Bunlar bulunup imha edilmeden kesinlikle netice almak zordur, Aslında boyutu yetersiz olan kişiler bu musallatların varlığını bilirler, ama hakiki boyutuna ve suretine ulaşamazlar, hastanın üzerindeki ni o sanırlar, ama o aslında sadece sureti ve kopyasıdır, klonlama misali, kendinden bir çok suret yapar ve gönderir

Hakiki boyutlarına giremeyenler bunları bulamazlar ve de alamazlar, bulmakta bir çözüm değil, o kral veya padişah ayarındaki hakiki kabile başının kendine ait bir çok büyücü ve koruması vardır, o büyücü ve tılsımlarını imha etmeden, suçluyu imha edemezler

Bu büyücülerin en büyük silahı, kendilerini hissede bilen kişilerin hislerini kapamak

Mesela ense kökünden girerek veya beynine yapışarak veya kalbine yerleşerek, tüm fırakanslarını keserler, zaten hissedemediği zaman müdahale de edemezler, bırakın büyükleri , en ufaklarını bile alamazlar

Bu durumda kendi gibi boyutu açık kişilerden yardım alıp , o hislerinde ki musallatlar dan ve büyüden kurtulması lazımdır

Havas uygulamalarının en önemli bölümlerinden biriside, ruhaniyat la, büyüleri iptal etmektir

Rukye yolu ile haftalarca süren iptal olayı, bu kısımla yetkili hadimler veya ervahı tayyibeyle, çok kısa zamanda yapılmaktadır Biyi ve muska bulunması ve iptali için görevli taifeler ve görevliler vardır

Çok harika işlem görürler, kimsenin bozulmaz dediği büyüleri bile çok kısa zamanda mağnevi boyutta imha ederler, hemde suçluları ile beraber

Zaten muskanın iptali bir şey ifade etmez, o sadece fermandır Önemli olan o fermanın harekete geçirdiği suçlu ve görevlilerini imha etmektir

Neyse fazla detaya girip de kafanızı karıştırmak istemem

Sadece şunu bilmek lazım, hakiki tedavi, hakiki suçlunun ve de bunun ekibinin imhası ile veya bu taifelerle anlaşmakla mümkündür

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com