Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, endişeye, karşı, sıkıntısına, yapabilirim, yoruldum

İç Sıkıntısına Endişeye Karşı Ne Yapabilirim Çok Yoruldum Artık

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

artık yoruldum kendimi bildim bileli iç sıkıntısı çekiyorum nedensiz sebebsiz aniden içime içimi çok daraltan beni sıkan sıkıntı geliyor namazımıda kıldığım halde böyle oluyor hiç bişey yapmak istemiyorum böyle durumlarda kendimi uykuya veriyorum ama artık yoruldum çok endişe ve kaygı çekiyorum midemde bulantılar oluyor uykudan uyanıyorum huzursuzluk ve mide yanması içinde kıvranıp duruyorum bugünlerde daha sık ve şiddetli olmaya başladı en kötüsüde sürekli dalıyorum sanki yaşamıyorum çok donukum sanki beni mutlu etmesi gereken şeyler bile mutlu etmiyor çok sık şekilde bayılacak gibi oluyorum ama böyle bişey olmuyor acile gittim geçen gene dahiliyeye gittim hiç bi rahatsızlık çıkmıyor beni bu dahada üzüyor psikolojik bi sorun çıkması fiziksel rahatsızlık çıkmasından daha çok üzüyor karamsarım gelecekle ilgili hayallerim vardı şimdi hiç bi istek duymuyorum iç sıkıntım sanki senelerdir beni yedi bitirdi başarımı sosyal hayatımı çok etkiledi özellikle akşamları ve kapalı havlarda aşırı sıkıntı yaşıyorum ve sanki tansiyonum düşüp bayılacakmışım gibi bi hal alıyorum yoruldum artık hele önemli sınavlarım olduğu zamn uyku yok o derece midem yanıyor panik atak geçiriyorum endişe halim hiç gitmiyor benim gibi böyle yaşayan varmı yardım edebilecek psikiyatriyede gitmekde istemiyorum allah rızası için yardım kendime böyle bişey yaşamayı dahi konduramıyorum bunun için neler yapabilirim okumam gereken bir dua varmı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

:-((( üzüldüm arkadaşım umarım iyi olursunİç sıkıntısının nedensiz olması çok kötü bende çok daralıyorum bunalıyorum sıkılıyorum senın dedıklerının yüzde seksenını bende yaşıyorum ama en azından benim bir nedenim varPsikiyatri olayına birşey dıyemem ama gittigin zman seni uyuşturacak ilaçlar verirler sadece antidepresan gibi bende kullandım ilacı ıctıkten yarım saaat sonra salak gibi oluyorsunDua dersen sıkıntıda okunacak birçok dua esma var sitede arayıp bulabılırsınBenim bu sitede buldugum bir dua vardı defterime yazmıstım sıkıntı anında okunacak dua diye yazmısım

Ya müfettuhu fettih
Ya müferricu ferric
Ya müsebbibu sebbib
Ya müyessiru yessiril fetva vel fereceminke
Ya fettah Ya aliym iyyakenabüdü ve iyyake nestaıyn

inşallah iyi gelir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com