Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
algılayan, cihaz, enerjiyi

Enerjiyi Algılayan Cihaz

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Enerjiyi Algılayan Cihaz

Merhaba arkadaşlar Ben tanışma bölümünü bulamadığım için buradan hem merhaba demek istedim hemde bir cihazdan bahsetmek istedim
Arkadaşlar aslında cihaz demek bana biraz tuhaf geliyor Adı biotek Bu biotek isimli cihaz aura enerjisi ile çalışıyor 12yüzyılda bir Özbek İslam alimi icat etmiş Şu anda onun bir uyarlaması kullanılmakta Sorduğunuz sorulara yaptığı sallanma hareketiyle cevap veriyor Sesli yada sessiz soru sorabiliyorsunuz Her iki şekilde de algılıyor Ben bu cihazı kullanan biriyim ve verdiği cevapların gerçekten doğru olduğunu gördüm
Sizde ya da bir başkasında nazar olup olmadığını tesbit ediyor ve varolan nazarı kaldırmasını istediğinizde bir dönme hareketi yapmaya başlıyor Aynı şekilde hastalık tesbitinde de kullanıyorum, rahatsızlığın neden kaynaklandığını öğrenebiliyorum Şu ana kadar ağrı gibi rahatsızlıklarda kullandım ve sonuç yüzde yüz olumlu oldu Şimdi aklınıza şöyle bir şey gelebilir Kendi kendine telkin yapılmıştır Bunu, ben eşimin ağrıları geçirmeye çalıştığımda aynı böyle düşünmüştüm Ama 7 aylık çocuğumun rahatsızlığında da iyileşme elde edince öyle olmadığını gördüm
İnsanların benim hakkımdaki düşüncelerini öğrenebiliyorum Soruyorum ve cevap alıyorum İnanması güç gelebilir ama bunlar gerçek
Bir örnek daha vermek istiyorum, patronum beni yanına çağırtmıştı haber verdiler Biotek'e sebebini sordum, iş yerini yarın kapatmak istediğini ve bizleri işten çıkaracağını, gittiğimde sakin konuşmam gerektiğini, onun çok sinirli olduğunu ve başka bilgiler aldım Yanına gitmeden önce tüm özel eşyalarımı topladım Beraber çalıştığım arkadaşıma ben toplanıyorum çünkü patron bizi kapının önüne koyacak dedim O arkadaşımda eşyalarını toplamaya başladı Sonuçta patronumun yanına gittim biraz konuştu ben sesimi çıkarmadım "Aslında ben yarın kapatıyordum ama hesapları toparlayın, alacak verecekleri kapatın, ondan sonrada kapanış yapalım" dedi Bunu yaşadım arkadaşlar
Biotekle yapabileceklerinizin sınırı sizsiniz Nereye kadar gitmeye cesaretiniz varsa oraya kadar gidebilirsiniz
Gördüğüm rüyaları soruyorum, hayırlımı değilmi, rüyam banamı yoksa bir başkasına mı işaret ediyor, nasıl bir olayı haber veriyor öğreniyorum
Bir iş yapmadan önce sonucunun nasıl olacağını soruyor ve cevap alıyorum
Bir arkadaşım defineden bahsedince onun yanında biotek cihazına sordum aldığım cevapları arkadaşıma aktardım; "kafanda özellikle üstünde durduğun bir yer varmış Ancak burasının tehlikeli bir yer olduğunu söylüyor" dedim Arkadaşımın cevabı "evet gerçekten özellikle üzerinde durduğum bir yer var ve insanların gözünün önünde bir yer burası, eğer bu işe girişirsem yakalanmam yüde yüz olur" diye karşılık verdi
Şunu belirtmek istiyorum, biotek cihazının fal, büyü, cin peri gibi konu ya da varlıklarla ilişkisi yok
Yazım biraz uzun oldu galiba Ama sizlerle paylaşmak istedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com