Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alçaklık, biter, erkeğin, gül, vurduğu, yerde

Erkeğin Vurduğu Yerde Gül Değil Alçaklık Biter !

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkeğin Vurduğu Yerde Gül Değil Alçaklık Biter !

Harcayacak hiçbir malı olmayan süt annesi için Hz Hatice'den yardım isteyen eşinden 15 yaş küçük peygambere bizim maço literatürüne göre kılıbık mı dememiz lazım?

Onlar, dövecek kadınlar bulma ihtimalini sevdi!

Erkeğin vurduğu yerde gül değil alçaklık biter!

Bugün, “adamım”, “erkeğim”, “reisim”, “biriciğim” diye geçinen bedevilik hayranı adamın sıkılmış yumruğunun, hedefi kadınsa, o adam alçaktır! Kadına kalkan elin arkasında, cinsel hazımsızlıkla pekiştirilen ucu tatminsizliğe değen sünger sebeplerin olmadığını kimse savunamaz

Kadın darbını seven yaratıkların beyinleri kıllıdır, zihniyetleri faça yemiştir, bedenleri beyaz çorapla kefenlenecek kadar gereksizdir

Popüler aksanla yazarsak, bugün entel görünümlü bilgi ve erdem stepnesi nitelikli maçoların bile kadını tartakladığını hırpaladığına şahidiz…

Bugün Allah’la arasının iyi olduğunu, ödenmiş namaz faturalarıyla ispat etmeye çalışan molla maçolar da eşlerini dövüyor, modernim deyip din ve tekme işlerini birbirinden laik operasyonlarla ayıran çağdaş molozlar da

Şimdi kendi yetersizliklerini kadının sırtına dayadığı tekme tokat vahşetiyle gidermeye çalışan ve Allah’ın boşluk doldurmak için yarattığına inandığım bu tiplerle ben neden eşit oluyorum? Erdem ahlak onur eziği bu tiplerin üstünlüğünü kabul ettiğim gün alçaklığımın altına imza atacağınız gündür Burada ne seküler kalıpları cinsiyetler üzerinden yayma politikası güdüyorum ne de kin ve öfkenin ipleri kalbimin elinde

Peygamberimizin Hz Hatice ile evliliğini düşün! Öyle ki Hz Peygamber kapısına gelerek kendisinden yardım isteyen sütannesi Halime ve kocası için zengin Hatice’den malından vermesini isteyebiliyor

Hz Hatice bunu duyar duymaz, “lafı mı olur” deyip olayın üzerine titriyor ve develere mal yükleyerek onları yolcu ediyor Şimdi burada kavvam olan kimdir?

Maço mantığına göre, harcayacak hiçbir malı olmayan süt annesi için Hz Hatice’den yardım isteyen eşinden 15 yaş küçük peygambere bizim maço literatürüne göre “kılıbık” mı dememiz lazım?

Karşısında bulduğu aciz kadına gelince eli havadan inmeyen Maço erkekler, Peygamberimiz

Bakın bakalım Kuran neyi emrediyor!

Hoş bu tipleri ne ayet durdurabilir, ne de Hadis!

Bu tipleri durduracak tek şey, birincisi kesmediği için dövülecek ikinci kadını bulma ihtimalidir

Bu tipler çoktan seçmeli cinsel öğütücüler olduklarından bütün değirmen taşlarının kendileri için yaratıldığını düşünürler Bunlara hoşgörü değil horgörü ve onlara boyun eğen kadına da gıcır gıcır bir onur ayarı gerek!

Esra Elönü - Haber 7

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com