Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arka, cinayetleriküçük, iskender, oda

Arka Oda Cinayetleri-Küçük İskender

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Caz Boris Vian okuyordu Eylül Turuncu lambaları yakmış Yağmur yapıyordu Gittim Bir kenara iliştim Seyrettim Herşeyini seyrettim Başını kaldırıp baktı, gülümsedi Yeşille gri Erguvanla gri Böyle şey olmaz! Olmazlığını seyrettim Ağladı Ben seyrettim, o ağladı Sabaha kadar Piyanolar çaldı bir ara Ben hırsımdan caddelere kaçtım, tükürdüm, haykırdım, küfrettim çok O ağladı Hep -'Seni öldüreceğim Cem! ' -'Beni sen öldür Serkan'! -'Gözlerini özenle çıkartıp hanımannenin gerdanlığını sakladığı mücevher kutusuna koyacağım' -'Ben ölsem de gözlerim o kutuda ağlamayı sürdürür' -'Alper öldü Cem' -'Biliyorum' -uzak, mor bir adaydı memleketim orada hiç kadın yoktu, çocuklar tay beslerdi, gece oldu mu herkes ağlardı(okumanızı kesnlıkle tavsıye ettıgım bır kıtap DEDEM BENİ KORKUTTU HİKAYELERİ)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Ayni anda ayni seyi yapiyormusuz sevgili Kem : )
Bunu okuyordum:

Herkesin ölüler kolajı olduğu bir cephaneliği
bekliyorum nöbette, enfeksiyon değil,
içimdeki cehennem yükseltiyor ateşimi

Tesekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Esma_58 Nickli Üyeden Alıntı

Ayni anda ayni seyi yapiyormusuz sevgili Kem : )
Bunu okuyordum:

Herkesin ölüler kolajı olduğu bir cephaneliği
bekliyorum nöbette, enfeksiyon değil,
içimdeki cehennem yükseltiyor ateşimi

Tesekkürler

ne demek efenim ben teşekkür ederm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com