Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değiştiren, hayatını, insanın, kitap, nefes, secdede

İnsanın Hayatını Değiştiren Bir Kitap; Secdede Son Nefes

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İnsanın Hayatını Değiştiren Bir Kitap; Secdede Son Nefes

sevgili ve çok değerli lahuti üyesi arkadaşlara,ayrıca bu yazıyı okuyacak tüm güzel insanlara
çok etkilendiğim bir kitaptan bahsetmek istiyorumBir kitap, bir insanı ancak bu kadar
ağlatabilir diyeceğiniz ve bizzat etkisini iliklerinize kadar hissedeceğiniz fevkalede bir
kitabı büyük bir içtenlikle size tavsiye ediyorumOkuduktan sonra neden bukadar ısrarla
tavsiye ettiğimi sizde görecek ve tanıdık herkesin okumasını arzu edeceksinizŞimdi
kitap hakkında yazarın düşüncelerini okumanızı rica ediyorum

yazarın önsözü:
her gün okuyucularımdan onlarca mektup ve mesaj alıyorum
gerçek hayattan alınmış bu kitabın konusu da onlardan birisidir
bu hayat hikayesi öylesine ibretli derslerle doluydu ki ;
ilk okuyuşta, kelimesinin tam anlamıyla çarpılmıştım
''bu mutlaka kitap olmalı'' diye geçirdim içimdenDerhal yazıyı gönderen
okuyucumla temas kurup, hayat öyküsünü dinleyince de; '' Allahım! Olamaz böyle bir şey!'' diye inledim
hayret ve şaşkınlığımı gizleyemedimİşte insanın kanını donduran , aklını uçuran bu şaşırtıcı hadiseler
kitap haline geldi
Secdede Son Nefes
Gerçek bir hayattan alınan bu eser, bir anılar bütünü bir mesaj çalışmasıdırBu sebebple Secdede Son Nefes
isimli bu kitap , hikaye yahut romanın edebi kıstaslarıyla değerlendirilmemelidirAnlaşılır ve sade bir üslup
kullanılmışcümleler kısa ve öz tutulmuştur
gençlerden yaşlılara, evlilerden bekarlara,patronlardan işçilere her kesim bu kitabı mutlaka okumalıdır
hepsinede yetecek derecede hayatın gerçekleri ve ibretli örnekleri vardır
gözyaşlarına dayanabilenler buyrun
(eğitimci-yazar halit ertuğrul)
yazarın diğer kitaplarını görmek için

--------------------
güncell

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com