Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akıl, gölgesinde, holmes, oyunlarının, sherlock

Sherlock Holmes / Akıl Oyunlarının Gölgesinde

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sherlock Holmes / Akıl Oyunlarının Gölgesinde

"İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar

Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek Suçluları
ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme yeteneğimle doğru izlerin peşinden gittiğime
inanıyorum Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğüm suçlular kadar farklı Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor…"

Sherlock Holmes

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü karakteri ve yaşadığı birbirinden farklı
maceralarıyla uzun yıllardan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor Toplam 56
çarpıcı hikâyeden oluşan eserin bu "ilk" kitabı, sizi insan zekâsını zorlayan tuhaf suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor

Yazar : Sir Arthur Conan Doyle

Yayınevi : Martı Yayınları

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com