Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nicholas, sparksdefter

Nicholas Sparks-Defter

Eski 07-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nicholas Sparks-Defter

Öyle özel biri değilim ben, orası kesin Sıradan fikirlere sahip, sıradan bir
adamım ve sıradan bir yaşam sürdüm Bana ithaf edilmiş bir anıt falan yok
ortada ve yakın zamanda ismim de hafızalardan silinecek ama yine de tüm ruhum ve kalbimle sevdim bir başkasını ve bu kadarı benim için her zaman yeterliydi'

Hayatınız boyunca karşınıza çıkabilecek en dramatik ve çekici aşk hikâyelerinden biri işte böyle başlıyor…

TİTANİK'TEKİ AŞK KADAR KALICI VE ACITICI ROMANTİZM VE İHTİRASIN SINIRLARI ZORLADIĞI, İNSANA HER ŞEYİ UNUTTURAN BİR AŞK

'Bir yerlerde,' diye düşündü Noah Calhoun, ayışığının altında oturken, 'tam şu anda, aşkla sevişenler var' Defter, romantik bir çıkmazın etrafında gelişen bir 'aşkı kaybedip yeniden kavuşma' hikâyesi

Henüz 20 yaşında bile olmayan iki genç, ki farklı iki dünyanın insanı onlar, bir yaz karşılaşır, ilk bakışta aşık olur ve tüm tatili birlikte geçirir Fakat trajik hatta travmatik biçimde yolları ayrılır

Yıllar sonra biraraya geldiklerinde, aralarındaki tutkulu aşk yeniden alevlenir Ancak ikisinden birinin gerçek aşk ve sınıfına uygun hareket etmek arasında seçim yapması ve bunun sonuçlarına katlanması gerekecektir

Güzeller güzeli Alison Nelson, Bay Sorumluluk'la mı (nişanlandığı adam) hayatına devam edecek yoksa Noah'ya mı dönecek?

Noah'ya, yıllar önce arkasında bıraktığı romantik ihtirasa…

'YILLARDAN BU YANA KARŞIMA ÇIKAN EN BÜYÜK AŞK HİKÂYESİ' Larry King

Nicholas Sparks, Güney Carolina'da eşi ve iki oğluyla birlikte yaşıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com