Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açmaz, arlem, ikili

R. Arlem / İkili Açmaz

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

R. Arlem / İkili Açmaz

R Arlem - İkili Açmaz

Arka Kapak Yazısı

Elizabeth, parlak hukuk kariyerini geride bırakıp bir ajan olarak hayatına devam etmeye karar vermişti Oysa yeni hayatında beklediği hareket ve heyecan onu bir türlü bulmayacak gibiydi Ona verilen yeni görev, rutin hayatına doğacak bir güneş miydi? Yoksa bir kabusun kanatlı kapılarının açılışı mıydı? Kendini beğenmiş ortağına rağmen görevini bitirebilecek miydi? Avcıya ulaşmak için av olmayı göze alan bu genç kadını neler bekliyordu?

Logan, karanlık geçmişi, umursamaz tavırları ve beklenmedik çıkışlarıyla okulun en farklı ajan adayıydı Asker olarak başladığı hayatını bambaşka bir yerde devam ettirmeye çalışıyordu Yolları Elizabeth’le çakışana dek hayatındaki her şeyi yerli yerine oturttuğuna inanmıştı Şimdi ise, bir taraftan anlayamadığı hislerle boğuşması bir taraftan da ortağını bir sapığın oyuncağı olmaktan kurtarması gerekiyordu

İKİLİ AÇMAZ - ÖNSÖZ

Bu kitap, haritaya serpiştirilmiş 3 farklı kardeşe ithaf ediliyor SS Atıcı, Elly ve Sahra’ya…

Çünkü var olmasını onlara borçlu Hatta içlerinden birisi kadın karaktere adını vermeye çekinmedi İlham perilerinin buluşmaya gelmediği gecelerde bu kardeşler benim için umut ışığı oldular

Bu hikâye, uzun sohbetlerin ve sıcak gülücüklerin eseridir Bir arka pencere, çıkış kapısı, bir başka dünyanın mümkün olduğunun kanıtıdır Bazen yazarız, çünkü başka yolu yoktur Ben de yazdım ve aslında çoğu zaman karakterlerimin zihnimdeki maceralarını sayfalara aktarmakla yetindim Ben sustum, onlar konuştular

Bu kitap, dışarıda kar yağarken sizi İskoç battaniyeyle sarıyor ve ısınırken bir bardak sıcak çikolata tadını satırlarında gizliyor… Ve başka hiçbir şey olmayı da vaat etmiyor

" Adrenalin ve korkuyu iliklerinizde hissedeceğiniz, aşkı kendi kalbinizin tam ortasında bulacağınız, çoğu zaman nefes almayı unutarak okuyacağınız bir kitap” - SS ATICI

“Aksiyon ve romantizmin güzel bir şekilde harmanlanmasıyla ortaya çıkan ve sizi içine çeken enfes bir hikaye… Tek diyebileceğim, karşılaşacağınız karakterlere ve olaylara, içine gömüldüğünüz satırların bir parçası olmaya hazırlıklı olun”- S Diyar

“Heyecan, tutku ve gerilim… R Arlem’in romanını anlamak için bu üç kelimeyi harmanlamanız gerekiyor! Usta kalemiyle yazdıklarına hayran olacaksınız ve bir sonraki satırı okumak için uykusuz kalacaksınız Sıcak çikolata tadında bir roman…” T Elly Kat

Bu Bir Amatör Yazar Hikayesidir Diyemem Çünkü Amatör değil Ama gerçek bir yayınevi tarafından yayınlanmış da değil Bir e-yayınevi
alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com