Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değişmenizi, isterse, sevgiliniz

Sevgiliniz Değişmenizi İsterse?

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgiliniz Değişmenizi İsterse?

Sevgiliniz sizi el üstünde tutuyor, duygularınız karşılıklı, tek bir konu dışında her şey neredeyse mükemmel Her gülün dikeni olduğu gibi ilişkilerde de zaman zaman bazı pürüzler ortaya çıkar Erkekler hoşnut olmadıkları konuları çoğu zaman ya açıkça söylemeyi ya da imalarla belli etmeyi seçerler Sorun belki gece gezmeleriniz, belki fazla açık olduğunu düşündüğü dekolteleriniz, belki de katıldığınız iş seyahatlerinin sıklığıdır

Bunlardan vazgeçmenizi talep ettiğinde, sinirlenip "Bu ne cüret!" diye onu terslemeyi düşünebilirsiniz Ancak bu tavrınızın onun gururunu kıracağını ve her sorunun bir çözümü olduğunu unutmamalısınız Kendinizden vazgeçmeden deneyeceğiniz birkaç uyumlu değişiklik, ilişkinizdeki huzuru arttıracağı kadar sizi de birbirinize yakınlaştırır

"Değişimin Kitabı" kitabının yazarı Cyndi Haynes, değişmeyi kelime anlamından çok ilişkilerde uyum sağlamak olarak algılamak gerektiğini ve bunu başaran kadınların ilişkilerinde avantaj kazandıklarını ifade ediyor Özellikle de bu değişimler, kadınlar üzerinde pozitif ve yaratıcı bir etki yaratıyorsa, ilişkilerinde de olumlu yansımalara tanık olacaklarını vurguluyor

Artık kadınlık gururunuzu ve önyargılarınızı bir kenara bırakın Değişimin uyum sağlamak olduğunu hatırla***** önerilerimize kulak verin Sizler için erkeklerin en sık şikâyet ettikleri sorunları ve kendinizden vazgeçmeden uygulayabileceğiniz çözümleri araştırdık

Erkek arkadaş istekleri:

1) TARZINIZI DEĞİŞTİRMENİZİ İSTERSE

Giyim tarzınızı fena bulmadığını ancak daha şık giyinebileceğinizi ifade ediyorsa, ilk etapta yanında nasıl giyindiğinizi gözünüzde canlandırın Dudak parlatıcınızı yapışkan bulup sizi öpemediğinden şikayet ediyorsa, yanında daha hafif dudak parlatıcıları sürün Saç kesiminiz veya saç renginiz hakkında ima yoluyla taleplerini dile getiriyorsa, geçici şampuan boyalar sayesinde değişik tonların size yakışıp yakışmadığını öğrenebilirsiniz

Okuyucumuz Merve konu hakkındaki deneyimini bizimle paylaştı: "Erkek arkadaşımı etkilemek uğruna rahatsız ama seksi, dekolte elbiselerle yemek davetine katılmıştım Bir süre sonra rahatsızlık yerini gerginliğe bıraktı Üzerimdekilerin sırıttığını ve kendim gibi olamadığımı düşünerek, daha rahat edebileceğimize inandığım yakınlardaki bir bara gitmeyi önerdim Yol üzerindeki evime uğrayıp hızla şık bluzumu ve jean pantolonumu giydim Beni o halimle gördüğünde daha çekici bulduğunu söylediğinde, kendime eziyet ederek ne kadar yanıldığımı ve onun aslında doğallıktan hoşlandığını fark ettim"

Gülünç duruma düşmemek için önerilerini ve taleplerini tam anlamıyla hayatınıza adapte etmeden önce, deneme turlarını onun yanında yapın Erkek arkadaşınızın size yakışacağını düşünerek sunduğu önerileri, iltifat olarak algılayın ve denemek için kendinize şans tanıyın Onu dikkate almanız hem onu mutlu edecek, hem de size gerçekten yakışabilecek yeni şeyler keşfetmenizi sağlayacaktır

O kadar da değil!

Şayet öneri ve teklifleri, tarzınızda küçük değişimlerin ötesine geçiyorsa, 29 yaşındaki Esma'nın deneyime kulak vermenizde fayda var: "Eski erkek arkadaşımın dile getirdiği öneri ve teklifler zamanla beni annesine benzetmeye çalıştığını anlamamı sağladı Beraber alışverişe çıktığımızda bana döpiyes takınılan ve hanım hanımcık elbiseleri öneriyordu İlk zamanlarda benim tarzıma uymayan giysiler olmasına rağmen, çok üstelemeyerek daha çok beğenileceğimi düşünerek giyiyordum İlerleyen zamanlarda işin boyutu da ilerledi ve briç, golf gibi daha orta yaşlıların oynadığı oyunları öğrenmemi teklif etti O an anladım ki, beni kafasındaki ideal kadına çevirmeye çalışıyordu ve O ben değildim"

TARTIŞIN: Sevgiliniz istiyor diye tarzınızı değiştirir misiniz?

Kilo vermenizi isterse >>>>>
Arkadaşlarınızla görüşmemenizi isterse >>>>>
Asla kabul etmemeniz gerekenler >>>>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com