Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açın, fantezilere, yol

Fantezilere Yol Açın!

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fantezilere Yol Açın!

Fantezilere yol açın!

Kadınlar sekste tüm aktif rolleri erkeğe yükleyerek sorumluluk duygusu hissetmiyor Oysa sağlıklı bir seks hayatı için fanteziler kaçınılmaz!

İstanbul Ãœniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Ãœyesi ve Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları Birim Sorumlusu ProfDr Arşalyus Kayır, Türk kadınının cinsel fantezi fakiri olduğunu söyledi

Kendilerine başvuran kadınların yüzde 80'ninin yüksek öğrenim gördüğü halde cinsel kimlik sorunu yaşadığını belirten ProfDr Kayır, "Türk kadını geleneksel ve ailesel değerleri bilinçaltına atmasıyla cinselliği tabu haline getiriyor Sekste tüm aktif rolleri erkeğe yükleyerek sorumluluk duygusu hissetmiyor" dedi

İki adım geriden geliyorlar

Türk kadınının cinsel hamle yapma güdüsünün gelişmediğini ifade eden Kayır, "Gelen hastalarımıza cinsel birleşmeye geçmeden önce tensel uyumu yakalamalarını öneriyoruz 20- 40 yaş arası kadınların genelinde bu sorun yaşanıyor

"Kadın birleşime iki adım geriden başladığı için istek ve arzularını belirtemiyor Birleşme esnasında hamle yapmanın gizlenmesi gereken bir dürtü olduğuna inanıyor" diye konuştu

Olumsuz bir davranış değil

Son yıllarda değişik eğitim ve gelir düzeyine sahip insanların danışmanlık için başvurduğuna dikkat çeken Kayır, "Kadınlara cinsel fantezi üretme güçlerini geliştirmeleri için egzersiz yapmalarını öneriyoruz Psikolojik destek alarak cinsel hamle yapmanın olumsuz bir davranış olmadığını öğrenmelerini tavsiye ediyoruz" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com