Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cami, gormek, ruyada

Ruyada Cami Gormek

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ruyada Cami Gormek

selamlar

Bugun ruyamda arkadaslarimla oturur sohbet ederken ezan sesini duyuyoruz sonra arkadaslarim hadi burak senin namaz vaktin geldi git diorlar ben de bakiorm bir arkadasim da surekli namaz kilan biri oldugu icin ona da hadi o zaman sen de gel berber gidelim diyorum

sonra hepsi bize katiliyor ve hep beraber yurumeye basliyoruz,acaba cami ne tarafta diye sorarken sesin geldigi yone dogru yoneliyorum O anda sanki gokyuzunden kusbasi olarak oldukca buyuk heybetli olan Cami yi kusbasi olarak goruyorum

Ancak tam cami'nin bulundugu sokaga gelmisken evdeki bi arkadasim uyandirdi ruyam boylece son bulmus oldu ancak bir onceki hafta namaz kilmistim ruyamda,sonra belki Allah daha cok ibadet etmemi istiyor diye yorumlamistim kendi kendime ancak ne kadar dogru bilmiyorumYardimci olabilirseniz cok sevinirim

Allah'a emanet olun

Saygilarimla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com