Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allah, cezası, şerefsizzzz

Allah İn Cezası Şerefsizzzz

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2 yaşındaki çocuğu döverek öldürdü

Britanya'nın Manchester kentinde görülen bir davada yargılanan 15 yaşındaki çocuk bakıcısı, 1,5 saat için bakımına bırakılan 2 yaşındaki çocuğu döverek öldürmekten suçlu bulundu

Yargıç karşısına çıkartılan Karl McCluney'nin adlı erkek çocuk bakıcısının suçu, Demi Leigh Mahon adlı kız çocuğunu dövmek, ısırmak ve saçlarını çekerek koparmak noktalarında sabit bulundu McCluney'e verilecek cezanın gelecek günlerde açıklanması bekleniyor

Geçen temmuzda yaşandığı belirtilen olay sırasında çocuğun annesinin ise devletin verdiği çocuk yardımını almak üzere sosyal servise gittiği belirtildi

Çocuğu önce parka götüren McCluney'nin daha sonra Manchester'ın Salford bölgesindeki evde çocuğa saldırıp ölümüne yol açan yaralanmalara sebebiyet verecek şekilde dövdüğünün tespit edildiği kaydedildi

Suçunu kabul ederek, hakkındaki cezai sorumluluğu hafifletmeye çalışan McCluney'nin bu talebi mahkeme heyeti tarafından reddedildi

McCluney'nin suçlu bulunmasının ardından yargıç yaşının küçüklüğü gerekçesiyle kimliğinin gizli tutulması yolundaki kararı da kaldırdı ve çocuğu öldüren gencin adının kamuoyuna açıklanmasına izin verdi

Saldırının son derece acımasızca yapıldığı, sürekli baş bölgesine aldığı darbeler yüzünden ölen çocuğun beyninde büyük hasar tespit edildiği belirtildi

McCluney'nin, çocuğun annesinin eve dönmesinin ardından, "çocuğa hiçbir şey yapmadığını, düşerek yaralandığını" iddia ederek kendisini savunmaya çalıştığı, ancak doktorların çocuğun dövüldüğünü tespit ettikleri bildirildi

Bu arada mahkemede suçlu bulunan McCluney'nin psikolojik ve zihinsel durumuyla ilgili olarak tanıklık yapan uzman psikiyatr Dr Cesar Lengua da gencin zeka seviyesinin yaşıtlarına göre düşük olduğu ve sosyal bozukluk rahatsızlığı bulunduğunu bildirdi Uzman doktor, gencin normal ilişkilerin yaşanmadığı bir aile yapısından geliyor olabileceğine de dikkati çekti

McCluney'nin, doktora işlediği cinayetle ilgili olarak, "Yaptığımdan gurur duymuyorum Herkes benim bir cani olduğumu düşünüyor biliyorum ama kimse beni, benim kendimi cezalandırdığım kadar ağır cezalandıramaz" dediği bildirildi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İLK YORUM BNDEN (((((YAZIK COCUGA O BAKICIYI BIR DOVUCN KUCUK KIZDAN BETER OLUCAKKK)))!!!!!!!!!!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com