Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değilmiş, işçi, komada, uyanan, yıl

19 Yıl Sonra Uyanan İşçi Komada Değilmiş

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

19 Yıl Sonra Uyanan İşçi Komada Değilmiş

Polonya'da, geçirdiği kaza sonucu komaya girdiği duyurulan ve 19 yıl sonra uyanarak herkesi şaşırtan demir yolu işçisi Jan Grzebski'nin aslında komada olmadığı ortaya çıktı

AA-Polonya televizyonunun haberi vermesinin ardından, ''19 yıl sonra komadan çıkan kişi'' olarak ünlenen Grzebski'nin 20 bin nüfuslu Dzialdowo kentindeki küçük dairesinde telefon susmadı ve herkes röportaj için işçinin peşine düştü
Sağlık Bakanlığında görevli nöroloji uzmanı Hubert Kwiecinski, Grzebski'nin 19 yıl devam eden durumunun kesinlikle koma olmadığını belirtti
Kwiecinski'ye göre, Grzebski, kazanın ardından konuşma kabiliyetini kaybetse de, yıllarca hareket edemese de, temel yaşam fonksiyonlarını yitirmedi Üstelik gerçekten komada olan hastalar gibi serumla beslenmedi, solunum cihazına da bağlanmadı
Polonyalı demir yolu işçisinin yaptığı açıklama da, Kwiecinski'nin sözlerini doğruladı 65 yaşındaki Grzebski, verdiği röportajda 19 yıl boyunca bilinçli olduğunu doğrulayarak, ''Etrafımdaki her şeyi duyuyordum, her şeyi anlıyordum, ancak tek bir kelime konuşamıyordum Bir bitki gibiydim İletişim kuramamak korkunç'' dedi
Polsat TV kanalı, Grzebski'ye 1988 yılında tren çarptığını, darbe yüzünden beyninde tümör oluşan işçinin, konuşamaz ve kıpırdayamaz hale geldiğini duyurmuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com